Intriga atskleista: pamatykite, kaip atrodys šių metų „Eurovizijos“ scena

63
67-ąją „Euroviziją“ rengianti BBC atskleidė vieną didžiausių metų intrigų: pristatyta, kaip atrodys šiais metais vyksiančio dainų konkurso scena. Jau gegužės mėnesį Liverpulyje čia varžysis 37 atlikėjai.  „Liverpool 2023“ scenografo Julio Himede’o teigimu, scena buvo kuriama remiantis šventės ir bendruomeniškumo principais.  „Architektūra įkvėpimo semiasi iš plataus apkabinimo, atveriančio rankas Ukrainai, šou atlikėjams ir svečiams iš viso pasaulio.

Grupė „THE PiXLS“ pristato dainą „Eurovizijos“ atrankai: muzika neturi konkurentų, ji vienija žmones

Muzikinė kelionė link gegužę Liverpulyje, Jungtinėje Karalystėje, įvyksiančio „Eurovizijos“ dainų konkurso įgauna pagreitį. Ypač – Lietuvoje, kur jau šį šeštadienį, sausio 28 d., nacionalinės televizijos žiūrovai galės išvysti antrąjį dainų atrankos etapą.

Dainuojanti filmų režisierė iš Londono Viktorija Faith pristato naują dainą: bandys sėkmę „Eurovizijos“ atrankoje

Ji sakė, kad niekada neišvyks svetur, bet likimas jai buvo paruošęs kitokį planą. Dabar Viktorija džiaugiasi, galėdama Londone užsiimti kūryba: jau metai, kaip ji dirba įrašų studijoje, pati kuria dainas sau ir kitiems atlikėjams, režisuoja vaizdo klipus, yra sukūrusi keletą trumpametražių filmų, o šiuo metu gyvena nacionalinės „Eurovizijos” atrankos nuotaikomis. Atlikėjai pavyko antrus metus iš eilės įtikinti komisiją, kad jos daina „If You Ever Miss Me” (vert. į liet.

Su nuoga siela ir batais – į „Eurovizijos“ sceną: atlikėja I.T. pristato atrankai skirtą dainą

Antroje nacionalinės „Eurovizijos 2023“ atrankoje atlikėja I.T.  šį šeštadienį pasirodys su performansu ir savo kūrybos daina „Žinau Tai Tu“. Po aštuonias valandas trukusio pasiruošimo laidos filmavimui, atlikėjos kūną papuošė piešiniai, pridengiantys visiškai nuogą kūną. Iš įprastų rūbų I.T. buvo užsidėjusi tik kelnaites ir platforminius batus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Voldemars Petersons pristato „Eurovizijai“ skirtą dainą: „Turime išmokti matyti širdimi“

Atlikėjas ir autorinių dainų kūrėjas Voldemars Petersons nelaužo tradicijos ir penktus metus iš eilės lipa ant „Eurovizinės“ scenos, pristatydamas savo kūrybos dainą „Things“. Artėjant šių metų „Eurovizjos“ atrankai Voldemars užsibrėžė tikslą kiekvieną rytą pasiimti į rankas gitarą ir sukurti bent po tris muzikines idėjas, rašoma pranešime žiniasklaidai.  „Tikslą įgyvendinau ir iš sukaupto nemažo kiekio idėjų ateityje sukursiu bent 4 ar 5 dainas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų