Su lietuviu susižadėjęs olandas: anksčiau turėjo santuoką su moterim, dukros į naują partnerį žiūri kaip į mamą

Neseniai su vokiečiu sutuoktiniu išsiskyręs homoseksualumo neslepiantis lietuvis Mindaugas Grudzinskas – vėl susižadėjęs. Liepos 30-ąją jam pasipiršo Vokietijoje gyvenantis olandas Michaelas. Mindaugas neslepia – sužadėtuvės jam tikrai neatrodo skubotos ir juokiasi dar vieno nusivylimo nebijantis, nes mėgsta rizikuoti. 

13

Mindaugas pasakoja, apie mylimojo planą pasipiršti nieko nenutuokęs. Piršlybos vyrui tapo malonia staigmena – ypač po pirmųjų nenusisekusių santykių: „Man tai buvo netikėta staigmena, kuri mane tikrai nustebino ir sakyčiau šiek tiek pradžiugino, po nusivylimo iš pirmos santuokos.

Suregavau gan ramiai, nes šį jausmą jau buvau patyręs savo gyvenime. Kad ir kaip būtų, iš tikrųjų ne mes pasirenkame, ką ir kada įsimylėti. Tai už mus padaro smegenys, tiksliau jose esantys hormonai ir cheminiai junginiai“, – svarsto Mindaugas.

Michaelas Mindaugui sužadėtuvių metu padovanojo įspūdingą žiedą – iš platinos ir su melynaisiais deimantais. Vyras atviras – nors žiedo dydžio nesureikšmina, jis tapo tikrai malonia staigmena: „Gauti tokį žiedą, manau, kiekvienai moteriai būtų malonus jausmas... Kaip sakoma duoda imk, muša bėk“, – svarsto Mindaugas.

Rizikuoti kurti santykius nebijo

Su naujuoju draugu Mindaugas santykius palaiko palyginti neseniai – pora kartu apie 7 mėnesius. Paklaustas, ar nebaisu taip greitai perkelti jų santykius į naują lygmenį, vyras pasikartoja – širdžiai neįsakysi: 

„Baimes jausmą aš jau esu senai praradęs. Sako, baimė yra įžvalgumo motina, todėl manau su laiku įžvelgsiu ar buvo ko bijoti. Kas nerizikuoja tas negeria šampano, o šampaną aš mėgstu“, – juokiasi Mindaugas Grudzinskas.

O ar nebaisu Mindaugui dar kartą kurti santuoką? Vyras užtikrintas – išeiti iš komforto zonos reiškia naujas galimybes: „Baimė man reiškia naujas erdves. Visada einant į naują vietą, mūsų protas piešia baimes, tarsi bandydamas mus apsaugoti, dėl to kyla mintis: „O gal ne?“. Tačiau aš galiu nugalėti tokias mintis ir peržengęs savo baimes, pakilti į naują lygį. 

Galima sakyti, kad tai yra naujų galimybių baimė. Juk įveikus savo baimes, visada atsiranda naujos galimybės. Tačiau baimė yra geras jausmas. Kai nebejauti baimės ar jaudulio, vadinasi viską jau žinai, viską patyrei ir naujų galimybių nebelieka. Dabar man baimės jausmas reiškia malonų jauduliuką, saldžią nežinomybę“, – pasakoja Mindaugas Grudzinskas.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mindaugas Grudzinskas su mylimuoju Michaelu

Mylimojo vaikai laiko nauja mama

Ši santuoka ne pirmoji bus ir Michaelui – vyras 27-erius metus praleido santuokoje su moterimi, turi dvi suaugusias dukras. Pasak Mindaugo, Michaelo ir jo žmonos keliai išsiskyrė draugiškai, o su vyro dukromis jis džiaugiasi puikiai sutariantis: 

REKLAMA

„Jis senai jautė kad jį traukė vyriška lytis. Aš jam esu pirmas vyras su kuriuo jis turejo lytinių santykių per savo 27 santuokos metus.

Aš jo vaikams kaip nauja mama gal labiau...Olandai į tai reaguoja labai ramiai. Mes savo santykiuose esame kaip vyras ir žmona“, – juokiasi Mindaugas.  

Vestuves pora planuoja kitais metais. Mindaugas kol kas detaliau neatsako, tačiau patikina – vestuvių nori kuklių, kaip jis pats: „Kas žino gal aš iki savo vestuvių ir į anapilį iškeliauti spėsiu“, – juokauja Mindaugas. 

O kaip į antrąją Mindaugo santuoką reaguoja artimieji? Pasak jo – ramiai. Vyras patikina – kritikos apie savo gyvenimą jis klausytis nemėgsta ir nenori. Naujienas jau žino ir Mindaugo buvęs vyras, tačiau jo reakcija jam taip pat nėra įdomi: „Visi sureagavo gan ramiai, kadangi jiems mano gyvenimas nebėra staigmena.

Tiesiog buvo pasakyta kad tai yra mano gyvenimas ir darykit su juo ką norit. Juk man pačiam reikės nugyventi savo gyvenimą, o ne jiems. Tai manau galioja ir mūsų Lietuvos visuomenei, jiems neturėtų nuo to skaudėti galvos.

Buvęs vyras apie tai žino iš socialinės medijos. Jo reakcija aš nesidomėjau, manęs jo gyvenimas nebedomina“, – pokalbį užbaigia Mindaugas Grudzinskas. 


Rašyti komentarą...
V
Varge tu
2021-08-04 19:15:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit reklamuot issigimelius. Neuzmirsiu, kaip jusu Tv per seimu marsa pasamde "aktore", kad uz pagyvenusios moters galvos rodytu fala... Suskiai jus ir jusu Tv.
Atsakyti
-8

K
Konkrečiai
2021-08-04 18:41:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mamas... Na, štai ir europietiškos vertybės.
Atsakyti
-3

R
Rasa
2021-08-04 20:30:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis toks pinigingų vyrų medžiotojas. Ar seniai teisėsi pinigus išbuvusio? Gėda! Jaunas vyras o buvo išlaikytinis. Tokių moterų pilna taip pat ir mes joms turim vieną apibūdinimą:Barakudos!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų