Su J. Bieberiu išsiskyrusi S. Gomez pagaliau išsidavė: nėra tokia laiminga, kaip atrodo

Šią vasarą užsienio pramogų pasaulį sudrebino daugybė sužadėtuvių, o atlikėjo Justino Bieberio ir manekenės Hailey Baldwin sąjunga sulaukė tikriausiai daugiausiai dėmesio.

115

O ypatingai žmones ėmė dominti Justino „eks“, ilgametė mylimoji Selena Gomez.

(115 nuotr.)
FOTOGALERIJA. J. Bieberį pamiršusi S. Gomez gerbėjams pristatė svarbų žmogų: ryžosi pokyčiams

Ši visa vasarą dalijosi gražiausiomis savo gyvenimo akimirkomis – iš šalies galėjo pasirodyti, kad ji išties išgyvena laimingiausią laikotarpį. Vis dėlto neseniai socialiniuose tinkluose ji prabilo apie tai, kaip jaučiasi iš tiesų.

Pasidalijusi nuotrauka su geriausiomis draugėmis, Selena rašė: „Tai keli iš mano mylimiausių žmonių visame pasaulyje! Yra kai kas, kuo noriu su jumis pasidalinti ir apie ką jau ilgai galvoju. Šis mano puslapis – geriausios mano akimirkos ir tik keletas liūdnesnių. Su jumis dalinuosi viskuo, kuo tik noriu. Nuolatos girdžiu žmones kalbančius, kad jie svajoja apie kitų gyvenimus vien dėl kelių nuotraukų – mes tai darome visi. Tačiau tai, kuo dalinuosi aš, yra keletas mano gražiausių akimirkų. Patikėkite manimi, mano gyvenimas taip pat nėra tik kupinas filtrų ir gėlių… Mes visi išgyvename savo asmenines keliones“.

Daugybė gerbėjų iškart susidomėjo – ar tokiu būdu Selena subtiliai bando pasakyti, kad nesijaučia laiminga? O galbūt kalbėdama apie kitų žmonių gyvenimų troškimą ji omenyje turi Hailey ir Justiną?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų