Su J. Aniston nusifilmavęs aktorius W. Poulteris: bučiuoti ją buvo labai keista, bet malonu

Naujojoje komedijoje „Labas, mes Mileriai“ (angl. „We‘re The Millers“), kuri Lietuvos kino ekranus pasieks jau rugsėjo 6 dieną, netrūks netikėtumų – garsioji Jennifer Aniston taps striptizo šokėja, lietuviškų šaknų turintis aktorius Jasonas Sudeikis nenusisekusiu narkotikų prekeiviu, o jų netikrais vaikais – aktoriai Emma Roberts ir Willas Poulteris. Pastarajam ne tik teko nekalto 18-mečio Kenio vaidmuo, bet ir pasitaikė proga pabučiuoti J.Aniston.

Kalbėdamas su „The Sun“ žurnalistais 20-ies W.Poulteris teigė, kad tiksliausiai jo ir J.Aniston bučinį nusako žodis „keistas“, tačiau ši patirtis jam buvo įsimintina ir maloni. Tiesa, derėtų pridurti, kad tai buvo ne tradicinis, bet trigubas bučinys – vienoje filmo scenų pasibučiuoja J.Aniston, E.Roberts ir W.Poulteris. Populiarumą jau pelniusių aktorių teigimu, šis kadras nebuvo pats maloniausias, o štai jaunasis anglas W.Poulteris, priešingai, – džiūgavo.

„Tai buvo mano pirmasis trigubas bučinys. Bučiuoti J.Aniston ir E.Roberts buvo labai keista, bet malonu. Jen ir Emmai ši scena buvo pasibaisėtina, tačiau Kenis liko labai patenkintas“, – šmaikštavo jis. Žinoma, nėra ko stebėtis – ne kiekvienam pasitaiko proga vienu metu pabučiuoti net dvi žavingas ir dailias aktores. O J.Aniston juostoje „Labas, mes Mileriai“ išties nustebins žiūrovus išpuoselėta figūra, karštu užpakaliuku ir puikiai išmoktais striptizo šokėjos judesiais.

REKLAMA

Rawsono Marshallo Thurbero režisuotoje komedijoje „Labas, mes Mileriai“ pasakojama apie nemalonumų turintį sukčių Davidą (akt. J.Sudeikis). Vyras buvo apvogtas ir yra skolingas savo narkotikų tiekėjams didžiulius pinigus. Kad atlygintų žalą jam nurodoma iš Meksikos į Koloradą pergabenti didelę marihuanos siuntą. Norėdamas įgyvendinti planą ir nepatekti į teisėsaugos akiratį Davidas pasikviečia į pagalbą kaimynus ir iš jų sukuria netikrą Milerių šeimą. Jo žmona tampa striptizo šokėja (J.Aniston), dukra – maištaujanti paauglė (akt. E.Roberts), sūnumi – kūniškos meilės dar nepatyręs Kenis (akt. W.Poulteris).

Kaip spalvingai kompanijai seksis vykdyti sunkiai įveikiamą užduotį, Lietuvos žiūrovai kino teatruose išvys nuo rugsėjo 6 dienos.

Filmo „Labas, mes Mileriai!“ anonsas:

 


Rašyti komentarą...
a
as
2013-09-03 01:06:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebloga komedija relaxui
Atsakyti
0

m
mmiau
2013-09-03 13:45:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai geras filmas ;)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų