Su gyvate į lėktuvą prasmukti bandęs aktorius Šarūnas Banevičius: išstosiu iš Europos Sąjungos

Pirmadienio rytą Vilniaus oro uosto darbuotojams šiurpo oda. Naujo TV3 televizijos serialo „Brutas ir Netas“ aktorius Šarūnas Banevičius į Rygą sumanė nusiskraidinti... Smauglį! Deja, malonios egzotiško gyvūno draugijos jis buvo priverstas atsisakyti, o vienas skristi nepanoro, todėl lėktuvo bilietą išmetė į šiukšliadėžę.

3

„Keleivis paaiškino, kad smauglys jam labai brangus gyvūnas ir skrydžio metu nori jį turėti prie savęs. Tačiau gyvūnų pervežimo sąlygas nustato kiekvienas oro vežėjas savarankiškai. Šiuo atveju skrydį vykdė „airBaltic“ kompanija, kuri orlaiviuose neskraidina jokių gyvūnų, išskyrus specialiai paruoštus šunis-vedlius. Po situacijos išsiaiškinimo keleivis skrydžio atsisakė“, – apie įvykį pasakojo Algirdas Venzlauskas, Vilniaus oro uosto aviacijos saugumo skyriaus pamainos vadovas.

Nors oro uoste aktorius elgėsi taikiai, o po incidento drauge su mylimu augintiniu išvyko namo, panašu, kad jam vis tiek gresia nuobauda. „Nesuprantu, kodėl negalima persivežti gyvūnų? Išstosiu iš Europos Sąjungos“, – tv3.lt portalui apie savo ketinimus prasitarė teatro ir kino aktorius.

REKLAMA

Vyras sakė, kad išvydę kiek neįprastą radinį jo rankiniame bagaže oro uosto darbuotojai kurį laiką galvojo, jog tai – pokštas. „Visi manė, kad čia bajeris, tačiau vėliau suprato, kad aš nejuokauju. Jis iš tiesų labai mielas, norėjau į Rygą keliauti kartu“, – aiškino Š. Banevičius.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: To Vilniaus oro uostas dar nematė: bandyta į lėktuvą įsinešti smauglį

Aktorius pasakojo, kad šį gyvūną savo namuose laiko jau ilgiau nei mėnesį. „Kai smauglį parsinešiau namo, labiausiai nustebo žmona. Na, bet ji jau tekėdama žinojo, kad aš psichas, todėl dėl gyvatės nesupyko. Anksčiau ir aš maniau, kad šie gyviai slidūs, bjaurūs, o dabar visai pakeičiau nuomonę. Jis mielas ir švelnus. Nesunkiai pripratome prie smauglio draugijos“, – tikino aktorius ir pridūrė, kad neįprastą augintinį laiko vieno metro aukščio terariume. Mielą gyvūną šeima sotina dar mielesnėmis... Pelėmis. „Pelių namie neauginame, jas perkame parduotuvėje. Nusiperki, parsineši namo ir „kaukšt“! Kuo šviežesnis maistas, tuo geriau“, – gyvūno auginimo ypatumais dalijasi aktorius.

 


Rašyti komentarą...
l
lietuvis
2015-07-13 16:40:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiekvienas iš proto eina savaip...
Atsakyti
0

s
senas
2015-07-13 19:40:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valink lochas.
Atsakyti
0

n
n
2015-07-14 07:54:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai nenormalus...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų