Nuoroda nukopijuota
17
Monika Falcon (instagram.com ir SCANPIX nuotr. montažas)

Operos solistė Monika Falcon šį šeštadienį atšventė 34-ąjį gimtadienį. Moteris naujienų portalui tv3.lt sutiko papasakoti, kaip jai sekasi po daugybės metų Amerikoje grįžus į Lietuvą ir sako, jog galėtų gyventi bet kur. 

17

Monika atvira – nors kai kam ši diena gal ir primena prabėgusius dar vienus gyvenimo metus, gimtadienius ši operos solistė mėgsta ir juos kasmet stengiasi paminėti. 

Šis gimtadienis moteriai buvo ypatingas – jį Monika paminėjo savo gimtinėje. Kaune M. Falcon su vyru gyvena jau nuo pat pandemijos pradžios – čia atsikraustė iš triukšmingojo Niujorko. Pasak jos, būti Lietuvoje jai – reta proga:

„Šį kartą norėjau švęsti, nes nežinau, ar kitą gimtadienį man teks būti Lietuvoje. Todėl naudojausi proga ir turejau labai gerą laiką. Buvau apsupta mylimų žmonių ir apipilta gėlemis, ir dėmesiu“, – džiaugiasi Monika Falcon.

Paklausta, kaip praleido praėjusius metus, solistė atskleidžia, vietoje tikrai nesedėjusi – pandemijos suvaržyti teatrai ėmė po truputį atsidaryti, o su šiuo džiugiu pokyčiu prasidėjo ir spektaklių repeticijos: 

„Šie metai man buvo gan darbingi, palyginus su pandemijos pradžia, kai viskas sustojo. Dabar viskas jau tikrai įsivažiavo, šiuo metu intensyviai repetuoju Santucos partiją operoje „Cavaleria Rusticana“, kuria atliksiu Vokietijoje ir Čekijoje“, – artėjančiomis gastrolėmis atsidžiaugti negali Monika Falcon.

Gyventi galėtų bet kur

Už amerikiečio ištekėjusi ir Niujorke gyvenimą kurianti moteris dar pandemijos pradžioje persikraustė į Kauną. Paklausta, kurį iš šių miestų laiko namais, Monika atskleidžia, jog jai namai – ne vieta, o atmosfera. Būtent todėl ji tikina, jog galėtų gyventi iš esmės bet kur pasaulyje: 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš namais laikau labai daug vietų, man namai yra ten kur mylimi žmones. Man patinka ir Niujorko šurmulys, ir niekada nemiegantis miestas, bet taip pat ir Kauno ramuma, ir grožis. Amerikoje tebeturime namus, nes iš ten neišsikrausteme, lygiai taip pat kur gyventi turime ir Lietuvoje. Aš save laikau tikra kosmopolite, tad man gerai yra visur!“, – pasakoja operos solistė.  

Monika Falcon pokalbį užbaigia palinkėjimu pati sau: „Norėčiau sau palinkėti tikriausiai taip pat kaip ir kiekvienam žmogui – džiaugtis kiekviena akimirka ir niekada nepasiduoti“, – pozityvaus mąstymo nestokoja moteris.

Gairės:
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų