Stilisto kėdėje Viktorija Šaulytė papasakojo apie gyvenimo pokyčius ir atskleidė didžiausią svajonę

Šįkart į garsenybių stilistės Gintarės Eimantaitės projekto #stilistokėdėje karštąją kėdę atsisėdo žavingoji Viktorija Šaulytė. Mergina išgarsėjusi realybės šou, dabar sėkmingai savo gyvenimą sieja su nuomonės formuotojos („influencerės“) veikla.

7

Projektas #stilistokėdėje garsėja tuo, kad į garsenybių stilistės Gintarės kėdę atsisėda vis kitas žymus žmogus ir plaukų procedūra yra atliekama „Live“ formatu. O kur kitur, jei ne stilisto kėdėje išgirstame daugiausia „pletkų“ ar nuoširdžių moteriškų pokalbių. „Elitera“ plaukų priauginimo studijos karštojoje kėdėje jau sėdėjo tokios žymios moterys kaip Gerda Žemaitė, Irūna Puzaraitė, rašoma pranešime spaudai. 

Taigi, procedūros metu Viktorija Šaulytė atskleidė, kad yra tikra romantikė. Nuo mokyklos laikų mergina žavėjosi Salomėjos Nėries kūryba ir skaito ją iki šiol. Deja, vyras merginai eilių nerašo, tačiau tai kompensuoja smagiomis staigmenomis. Beje, Viktorija paatviravo, kad gaminti valgyti visai nemėgsta ir nemoka, tai šią pareigą namuose atlieka vyras.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorija Šaulytė #stilistokėdėje

Romantikos vedama, Viktorija savo gyvenimą ne per seniausiai apvertė visai kitu kampu – mergina su vyru persikraustė gyventi į Klaipėdą. Pasirinkti Klaipėdą paskatino tai, kad praktiškai kasdien galės palydėti saulę prie jūros. Mergina juokiasi, kad ji jau tikra klaipėdietė ir priprasti prie naujos vietos nebuvo sunku. Žinoma, tenka kartą per dvi savaites dėl darbų važinėtį į Vilnių, bet tame problemos visai nemato. Anot Viktorijos, kai įpranti – atstumas tampa ne problema. Tai laikas sau, kai gali pailsinti galvą, paklausyti audio knygos ir pan. Beje, mergina ramybės ieško ir kalnuose. Jauna šeima medaus mėnesį praleido Slovakijos tatruose, važinėdami su kemperiu ir rytinę kavą gerdami su vaizdu į kalnus.

O dabar, kai įsikūrė naujuose savo namuose, Viktorija pasiryžo įgyvendinti seną svajonę – įsigyti samojedų veislės šunį. „Žiūrinėjam, bendraujame su veislynais, aktyviai ieškome naujo šeimos draugo“, – pasakojo Viktorija. 

Beje, karštojoje kėdėje mergina atskleidė, kad turi ir baimių, kurios susiję su mistiniais dalykais. „Mano fantazija labai laki, be to, skaitau daug mistinių knygų, todėl bijau tamsos, siaubo filmų. Pastarųjų stengiuosi visai nežiūrėti“, – atviravo Viktorija.

Kol mergina dalinosi savo nuoširdžiais išgyvenimais, jai buvo atlikta priauginamų plaukų korekcija. Viktorija, prieš tris mėnesius nusprendusi prailginti savo natūralius plaukus geru sprindžiu, visiškai nesigaili. Net procedūros metu pasidžiaugė, kad šiek tiek ataugo natūralūs merginos plaukai.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų