• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Kiekvienas naujas kūrinys yra iššūkis. O šis buvo vienas didžiausių“, – kalbėdamas apie tvarią plaukų kaukę pasakojo žinomas stilistas Karolis Murauskas.  

50

„Kiekvienas naujas kūrinys yra iššūkis. O šis buvo vienas didžiausių“, – kalbėdamas apie tvarią plaukų kaukę pasakojo žinomas stilistas Karolis Murauskas.  

REKLAMA

Su ja, kaip ir  su daugybe kitų Ispanijos laboratorijoje kurtų produktų, šį savaitgalį galima susipažinti „Žalgirio“ arenoje vykstančioje parodoje „Beauty Expo“.  

Savo idėjas plaukų priežiūros priemonių kūrimo srityje kaunietis įgyvendina ne pirmą kartą. 

„Žinoma, formulių nekuriu, ingredientų tarpusavyje nederinu, nes nesu chemikas. Tačiau žinau, kokio efekto savo darbe noriu sulaukti. Tuo su specialistais ir pasidalinu“, – sako pašnekovas. 

Visada, anot jo, yra svarbu naudoti kuo natūralesnes sudėtines produkto dalis. Šiuo metu pasaulyje vertinamas ir gaminio tvarumas bei tai, kad jis nėra testuojamas su gyvūnais, rašoma pranešime spaudai.  

REKLAMA
REKLAMA

„Naujoji kaukė atitinka visus šiuos kriterijus. Beje, dar viena puiki jos savybė – dėl pakuotės dydžio bei produkto konsistencijos, ją galima gabenti ir orlaivio salone“, – pastebi K. Murauskas. 

REKLAMA

Laboratorija Ispanijoje, su kuria lietuvis plaukų stilistas bendradarbiauja, per beveik penkis dešimtmečius yra sukūrusi daugiau nei 600 produktų. Dauguma jų – apdovanoti įvairiose parodose.  

„Šįmet yra 20 metų, kai dirbu mėgstamą darbą. Kaukė bus ne vienintelis gaminys, skirtas šiai progai. Prieš vasarą ketinu sustiprinti plaukų apsaugos nuo saulės liniją. Bus inovacijų ir žiemai. Turiu daug planų“, – sako K. Murauskas.  

REKLAMA
REKLAMA

Ir veiklos, ir asmeninį jubiliejų netrukus minėsiantis plaukų stilistas šypsosi – jis itin myli gyvenimą bei tai, ką veikia.  

„Man reik daug ką pamatyti, sužinoti, patirti. Turbūt todėl turiu tokią intensyvią dienotvarkę. Dažnai girdžiu sakant – „tavęs visur pilna“, – šypsosi K. Murauskas.  

Savo išvaizda bei sveikata besirūpinantis vyriškis – dažnas sporto klubo bei grožio salonų svečias. Jis itin vertina tai, kad netoli jo darbo yra „Sokrato“ šeimos kliniką, kurioje, blogai pasijutęs dėl per didelio krūvio ar peršalimo, gali gauti greitą pagalbą – nuo kraujo tyrimų iki fotodinaminės terapijos.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Ryte labai anksti keliuose. Iki vakaro dirbu. Kartais namo išeinu anksčiau, nes noriu užsukti į renginį, kiną, teatrą ar svečius, bet dažnai salono duris užveriu tik 22 valandą“, – atvirauja K. Murauskas. 

Susipažinti su tvaria plaukų kauke Kauno parodoje atėjo ir žinomi žmonės – aerobikos Lietuvoje pradininkė Joana Bartaškienė su marčia, prodiuseris Gediminas Juodeika su mylimąja Živile Jonikaite, šokių trenerė Rugilė Dailidaitė, miestiečių pasiūlyta į „Metų kaunietės“ titulą. Lietuvos šokių asociacijos prezidentė, Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja, RED šokių studijos įkūrėja ir choreografė vertinama už tai, kad užaugino ne vieną šokėjų kartą, garsinančių Kauno ir Lietuvos vardą visame pasaulyje. Jos iniciatyva Lietuvos šokėjai ir studijos susibūrė į šokių asociaciją bei surengė pirmuosius hiphopo šokėjų apdovanojimus. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų