Stilistas Joringis Šatas įvertino Lietuvos politikių įvaizdžius

Nors politikai vertinami pagal savo darbus, pažiūras ir kompetencijas, jų įvaizdis taip pat nepraslysta pro akis. Politikai yra būtent tie žmonės, kurie reprezentuoja regioną, valstiją, šalį ar tam tikrą organizaciją visame pasaulyje, todėl jų apranga, šukuosena ar net jų avalynė turi būti nepriekaištinga ir atitikti tam tikras taisykles. Stilistas Joringis Šatas pataria, kas politikų įvaizdyje svarbiausia, o kokius drabužius verta palikti vakaro linksmybėms, o ne darbui Seime.

54

Pasak stilisto J. Šato politikams renkantis aprangą svarbiausia tvarka ir elegancija. Nesvarbu, ar tai būtų suknelė ar kostiumėlis, drabužiai, visų pirmiausia, turi būti tinkamo dydžio ir tikti pagal figūros tipą, kas ypač svarbu moterims. Jei renkamasi suknelė, ji turėtų būti be didelės iškirptes ir pridengianti rankas. Stilistas taip pat siūlo daug neeksperimentuoti, o rinktis klasikinio kirpimo rūbus.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stilistas Joringis Šatas įvertino Lietuvos politikių įvaizdžius

„Renkantis klasiką suklysti labai sunku. Tas pats galioja ir spalvoms. Jos turi būti ramios, žemiškos, neiššaukiančios. Politikių aukštakulniai neturėtų viršyti aštuonių, dešimties centimetrų, o makiažas būti kuklus. Vienas svarbiausių akcentų ir moterims, ir vyrams - sutvarkyti plaukai ir nagai. Nereikia pamiršti ir laikysenos, iškalbos, malonaus kvapo – tai irgi yra įvaizdžio dalis“, – dėstė J. Šatas.

REKLAMA

Stilisto nuomone, dažnai Lietuvos politikams trūksta stilisto pagalbos, tačiau yra ir gerų pavyzdžių. Vienas iš jų, pasak J. Šato, yra Lietuvos prezidentė, kuri visada pasitempusi, elegantiška ir pasitikinti savimi.

„Jei politikams norisi pagyvinti ganėtinai klasikinį ir kuklų įvaizdį, galima puikiai išnaudoti ryškesnius aksesuarus. Vyrus puošia kokybiškas kaklaraištis, diržas, laikrodis ar fantazija švarko kišenėlėje. Moterys įvaizdį gali užbaigti skarele ar įdomia sege. Politikas darbo metu neturėtų daryti iš savęs mados ikonos, o ryškius derinius, margus audinius verta palikti vakarui ar laisvalaikiui“, – teigė J. Šatas.

Viena iš daugiausiai dėmesio užsienyje pastaruoju metu susilaukianti politikė yra naujoji Jungtinės Karalystės ministrė pirmininkė Theresa May. Ir ne tik todėl, kad ji yra pirmoji Didžiosios Britanijos premjerė moteris po Margaret Thatcher, bet ir dėl savo stiliaus. Keturiolika metų politikos pasaulyje besisukanti moteris stebina savo ekstravagantiškais aksesuarais ir kitokiu nei priimta Lietuvoje stiliumi. Štai neseniai moteris į konferenciją atvyko vilkėdama… džinsus. Politikė taip pat nevengia plokščiapadžių batų su įdomiomis, ryškiomis detalėmis, masyvių papuošalų.

Užsienio stilistai juokauja, kad T. May pasitikintis stilius sako „Žinau, kad turiu smegenis ir esu rimta, todėl galiu sau leisti avėti gražius batus“.


Rašyti komentarą...
R
Ramune
2016-10-09 19:41:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
...Apie politikiu ivaizdi Joringis Satas ????????????????? Cha-Cha-Cha...........Pakartojo visiems zinomas tiesas..........
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų