Stebėkite tiesiogiai: 2-asis „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalas pažers netikėtų pasirodymų

Šiandien 19.30 val. TV3 televizija savo žiūrovus pakvies pamatyti įspūdingą, antrąjį „Lietuvos talentai. Supervaikai“ finalą. Čia savo talentus pademonstruos likę teisėjų atrankas įveikę dalyviai.

Talentingieji Lietuvos vaikai scenoje šįkart parodys naujus pasirodymus ir taip bandys pelnyti tiek žiūrovų, tiek ir teisėjų meilę. Stengtis yra dėl ko – šou prizas 10 tūkst. eurų, o didysis finalas – jau kitą savaitgalį, gegužės 31-ąją.

Pirmosios transliacijos metu scenoje savo savo talentus demonstravo Gabrielė Pareščiūtė, Kotryna Čerkauskaitė, Paulius Rimeikis, Lukrecija Šiaulytė, Motiejus Dudnikas, Perla Burneikytė, Tėja Krisiulevičiūtė ir Deimantė Gelažauskaitė, Miglė Miknevičiūtė, Julija Jevtušenkaitė, Sandra Jadeškaitė, Kristina Bujanauskaitė ir Barbora Cirtautaitė.

Visi dalyviai buvo paruošę naujus, iki šiol nematytus pasirodymus, kuriuos lydėjo ugnies šou, įspūdingos vizualizacijos, šviesų efektai. Žiūrovai nusprendė, kad į superfinalą keliauja Tėja ir Deimantė bei Kristina Bujanauskaitė. Šios dalyvės pelnė daugiausiai balsų.

Šiandien žiūrovai išvys ir šokių kolektyvų pasirodymus. Jie dėl saugumo reikalavimų iš anksto buvo nufilmuoti įspūdingoje vietoje po atviru dangumi. 

Antrame tiesioginiame finale pasirodys Adrija Žilinskaitė, Kipras Makutis, Adomas Dimša, grupė „Mode“, SFINX, „RED Kids“, „Gustas Rukas“, „Tepam slides“, Luana Puraitė, Aurėja Šedbaraitė, Kipras Jurkonis, „Smaragdo miesto žonglierės“.

Kas kovą tęs šįkart?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų