REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Muzikos kūrėjas ir atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano, kartu su talentingąja autore Laura Remeikiene, pristato bendrą dainą.

Muzikos kūrėjas ir atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano, kartu su talentingąja autore Laura Remeikiene, pristato bendrą dainą.

REKLAMA

Stano pasakoja, kad šio kūrinio gimimo istorija labai įdomi ir netikėta:

„Prieš kelerius metus paprašiau Lauros, kad sukurtų mums duetą. Veiksmas vyko kažkokiam bare Šiauliuose. Matyt, po koncerto. Laura pažadėjo, kad artimiausiu metu mano pašto dėžutėje atsidurs daina.

Praėjo geri metai, kol, atsidaręs laiškus, radau nuostabią Lauros dainą. Kaipmat puoliau kurti aranžuotę, bet mane užklupo, kaip Justinas Jankevičius taikliai pajuokavo, upės gyvūno liga. Apie dainą ir apie daug ką gyvenime pamiršau... Pamiršo ir Laura. Taip kūrinys ir liko užmarštyje, bet prieš kurį laiką mano sūnui Adomui prireikė naujo telefono.

Turintys vaikų sutiks, kad naujo telefono aštuonmečiams duoti neverta, todėl į vaikų rankas dažniausiai keliauja seni tėvų telefonai. Tokiu būdu maniškis iškeliavo pas Adomą. Vaikas be „TikToko“ įgudo žiūrėti ir visokius senus video iš telefono atminties.

REKLAMA
REKLAMA

Kartą išgirdau jį klausant Lauros Remeikienės dainos demo versijos ir staiga prisiminiau apie šio kūrinio egzistavimo faktą. Naujai išgirdęs nuostabią muziką ir tekstą, per kelias dienas baigiau dainą ir nusiunčiau Laurai. Laura labai nustebo ir apsidžiaugė, mat ir ji buvo visai pamiršusi šį duetą.“

Šią savaitę gimtadienį švęsianti Laura Remeikienė neslepia, kad tai viena didžiausių staigmenų ir dovanų gimtadienio proga.

Štai taip daina, kuri turėjo būti užmiršta, išvydo dienos šviesą.

Stano ir Laura Remeikienė – „Ledo kubeliai“:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų