Stano prabilo apie gydytojus šarlatanus: jie yra žudikai

Stanislavas Stavickis-Stano socialiniuose tinkluose pasidalino likimo draugo istorija. Vyras pasakojo, jog jo artimas žmogus susidūrė su šarlatanais, žadėjusiais jo limfomą išgydyti žolelėmis. Įrašu Stano siekia paskatinti sekėjus nesinaudoti šarlatanų paslaugomis.

Mintimis S. Stavickis-Stano sutiko pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais:

„Prieš porą metų su manimi susisiekė žmogus, kurio artimas giminaitis susirgo vėžiu. Diagnozė tokia pat kaip ir buvo mano – limfoma. Amžius panašus. Aš pasidalinau savo patirtimi, pakalbėjome, palinkėjau sekmės. Iš tiesų, jei sergantis yra pakankamai jaunas, limfoma gerai pasiduoda gydymui. Didžiulė tikimybė pasveikti

Prieš kurį laiką su manimi vėl susisiekė tas pats žmogus. Su labai liūdnu pasakojimu. Pasirodo jo limfoma sergantis giminaitis atsisakė gydymo. Du metus vėžys buvo gydomas dietomis, žolelėmis, bioenergetika ir t.t. Tokio „gydymo“ rezultatas – didžiuliai skausmai, nusilpęs organizmas ir stipriai pažengusi liga.

Artimoji sergančiojo aplinka įtikėjo į stebuklingus bio energetinius šaltinius ir specialias vėžį žudančias dietas.

Žiauriai gaila ir liūdna man...

Dabar žmogus ieško pagalbos. Klausia kur kreiptis, kad greičiau priimtų ir pradėtų normalų medicininį gydymą. Dėkui Dievui, kad nors dabar jam bus suteikta profesionali pagalba. Limfoma bjaurus daiktas, bet ne tiek kaip kai kurios kitos vėžio rūšys. Net ir ketvirtos stadijos yra pagydomos. Pats pažįstu ne viena išsikapsčiusi iš paskutinės stadijos. Todėl linkiu stiprybės ir viskas bus gerai

Bet viskas gerai neturėtų būti tam, kas skelbiasi esa galįs gydyti vėžį bioenergetika, dietomis ar homeopatija. Aš nepažįstu nei vieno žmogaus, kuris pažinotu bent vieną žmogų, kuris pagijo nuo vėžio be medicinos pagalbos. Tokių nėra šioje žemėje, nes jie jau mirę. Jei prieš kelis metus nesigydyčiau tradiciniu būdu, dabar maitinčiau ne savo vaikus, o sliekus.

REKLAMA

Tai kodėl iš viso taip nutinka?

Išgirdęs onko diagnozę žmogus patiria šoką. Dažnai tai didžiausias gyvenimo sukrėtimas. Nežinia ir baimė sukausto mintis ir valią. Štai tada iš interneto paraščių pradeda lįsti visokie kirminai siūlantis pagalbą ir rėkiantys, kad pagydys ir be chemoterapijos, radioterapijos ir vaistų.

Žudikai.

Jei jūsų giminaitis ar pažįstamas nukentėjo nuo panašių šarlatanų, neleiskite jiems ir toliau veikti nebaudžiamiems.

Pririnkau straipsnius pagal kuriuos teoriškai galima persekioti žudikus, kurie onkologines ligas siūlo gydyti žolelėmis, soda, dietomis ir t.t. atsisakant medicininio gydymo.

275 straipsnis. Neteisėta farmacinė veikla

276 straipsnis. Kenksmingų žmogaus sveikatai ar gyvybei produktų gamyba arba prekyba jais

202 straipsnis. Neteisėtas vertimasis ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla

133 straipsnis. Sukurstymas nusižudyti ar privedimas prie savižudybės

Nuo liepos 1 d. – įsigalioja papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros įstatymas, pagal kurį šios paslaugos tampa sveikatos priežiūros dalimi ir yra aiškiai reglamentuota, kaip jos turi būti teikiamos pacientams. Visiems pacientams svarbu žinoti tai, kad jei liepos mėnesio gaunant alternatyviosios ir papildomosios sveikatos priežiūros paslaugas bus patiriama žala, jie galės kreiptis į Pacientų sveikatai padarytos žalos nustatymo komisiją, nes, kaip minėta, šios paslaugos jau priklausys sveikatos priežiūros sistemai.

Sveikatos visiems ir kantrybės. Jei atsitinka nelaimė, ieškokite pagalbos pas gydytojus ir viskas bus gerai.

Jei reikia psichologinės paramos, bendraminčių ir bendro likimo brolių ir seserų – kreipkitės į Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacija POLA arba kitokią asociaciją“, - rašė Stano.


Rašyti komentarą...
R
R
2021-07-23 22:39:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano mama nuo tokių sarlatanu gydymo numirė. Jie turi tokią įtaką, kad ji iki paskutinės minutės galvojo, kad pasveiks.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų