Stano nevynioja žodžių į vatą: kirto teismų darbui

Vilniaus regiono apylinkės teismas 800 eurų baudą skyrė vyrui, kuris būdamas neblaivus sėdo į automobilį ir nušovė stirnos jauniklį, be to, jis neteko ir teisės medžioti vienerius metus, tačiau toks teismo sprendimas papiktino atlikėją bei kompozitorių Stanislavą Stavickį-Stano.

14

Feisbuke jis nevyniojo žodžių į vatą ir išsakė savo nuomonę.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sunkius metus ištvėręs Stano – apie svarbiausią dalyką gyvenime

„Kodėl Lietuvoje įstatymai yra girto ar „apsitorčinusio“ asilo pusėje? Vat, paskutinė istorija. „Medžiotojas“ iš nelegaliai laikomo šautuvo išgertuvių metu būdamas sunkiai apsvaigęs nutaria pamedžioti. Pro važiuojančio automobilio langą, sukeldamas pavojų aplinkiniams, nušauna stirnos jauniklį. Jį pradeda persekioti policijos pareigūnai. Jis nestoja. Pro langą išmeta šautuvą.

Kai pagaliau yra sulaikomas – priešinasi policijos pareigūnams. Vėliau sako, kad šautuvą prieš metus rado namuose ir nežino iš kur. Teismas pritaiko išskirtines sąlygas, truputį baudos ir paleidžia... Pastaraisiais metais „baudžiakų“ prikabino dešimtims CBD aliejų  pirkusiems onkologiniams pacientams. Nes jie yra nusikaltėliai, o girtas gaidys su nelegaliu šautuvu – OK.

Juk jo žmona laidavo ir užtikrino, kad nebegers. Už mažo kiekio kanapių turėjimą daugybė jaunų žmonių tiek realiai sėdi, tiek gavo baudžiamąją atsakomybę. O iš važiuojančios mašinos prip*** šaudantis „medžiotojas“ gauna teismo sprendimą: vien tai, jog S. Cesiulevičius buvo neblaivus (1,38 prom.), nereiškia, kad tai turėjo įtakos padaryti administracinį nusižengimą.

Nu va taip... Stotelėje „apsitorčinęs“ ir lenktyniaudamas užmuši motiną su kūdikiu – po trejų metų laisvė. Girtas šaudai į Vilniaus baro „Amatininkai“ virėją bandydamas nužudyti – iš viso ramu. Aš nebesuprantu... Girtumas - čia lengvinanti ar sunkinanti aplinkybė? Ir visai nesuprantu, kieno pusėje teismai“, – socialiniame tinkle rašė Stano.


Rašyti komentarą...
J
Jop
2020-01-24 13:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Todel kas neturi pinigu,istatymai ne jo pusej,o tas kas turi pinigu istatymai jo pusej..ir kas jum dar neaisku toj kurumpuotoj sali..
Atsakyti
-3

P
Petras
2020-01-24 14:16:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne visi LR piliečiai turi drąsos kritikuoti Neprigulnos Lietuvos teisėjus , nedirbančios TM. Tai sovietinis palikimas .Ačiū ,Stano. Laukinis kapitalizmas dar tęsiasi.
Atsakyti
0

k
kiaulės akys
2020-01-24 14:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
o todėl pas mus taip yra,kad poltikai būdami valdžioje sukūrė laukinį kapitalizmą,kad viskas perkama ir parduodama,per 30m išsigimė teismai,politikai,žurnalistai visi tapo kišenės vergais,nėra tokios jėgos Lietuvoje,kad ką nors pakeistų,nes pasipriešinimas didesnis už gerus norus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų