Speciali „Gero vakaro šou“ transliacija: net ir kitokius metus išlydėti galima linksmai!

2020-ieji buvo išties kitokie metai, ir nors juos šįkart teks išlydėti kitaip, tai nebūtinai turi reikšti, kad nebus linksma. 

TV3 savo žiūrovus kviečia prie ekranų „Gero vakaro šou. Naujųjų belaukiant“ laidai, kurioje bus gausu ir juoko, ir neįtikėtinų žaidimų, ir garsiausių šalies atlikėjų pasirodymų.

Mindaugas Stasiulis – Kalėdų seno amplua, Justinas Jankevičius – persirengęs zuikučiu, nuostabūs muzikiniai pasirodymai, smagiausi pokalbiai ir žaidimai su būriu svečių: Deivis ir Renata Norvilai, Natalija Bunkė, Gian Luca de Marco, Renata Šakalytė-Jakovleva, Liudas Mikalauskas ir daugelis kitų. 

Visa tai – šventinėje laidoje „Gero vakaro šou. Naujųjų belaukiant“ – gruodžio 31 d. 21.25 val. per TV3. 

Linksmų ir pašėlusių Naujųjų metų!


Rašyti komentarą...
V
VH
2020-12-31 21:28:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
negalit vietoi šitų idiotų šou kokio gero šventinio filmo parodyti? Nuo tos Diletos bloga darosi atsirado modelis.
Atsakyti
0

N
Nežinau
2021-01-01 01:03:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar ta idėja su kurjerio avarija labai jau čia šventiška. Tokie dalykai skaudūs realiame gyvenime. Man tai nebuvo linksma, teko perjungti kanalą. Nusivyliau.
Atsakyti
0

a
as
2021-01-01 02:48:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jokia Lietuvos televizija neturi ką nei per šventes, nei ne per šventes parodyti. Humoro vakarus kelis metus tuos pačius kartoja, per šventes kaskart tie patys snukeliai (iki gyvo kaulo įgrisę), vaidinantys humoristus, kur nei humoro, nei gero vakaro nėra nei kruopelytės. Visa laimė, kad yra rusiški kanalai, kur galima ne tik iš koto verčiančių humoro laidų pažiūrėti ir kartu iki ašarų prisijuokti, bet ir superinių koncertų paklausyti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų