Sparčiai garsėjanti gydytoja Dumbliauskienė imasi naujos veiklos: ilgai apie tai negalvojo

Jau nuo rugsėjo 6-osios dienos TV3 televizijos eteryje startavo nauja laida apie sveikatą „Sveikata.lt“. Kiekvieną sekmadienį 9 valandą ryto su žiūrovais sveikinsis charizmatiškoji laidos vedėja – gydytoja, dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė.

„Sveikata.lt“ – tai įtraukianti pokalbių ir naudingų reportažų laida apie sveikatą, ligas, jų prevenciją, gydymo būdus ir naujas galimybes. Laidoje taip pat bus daug naudingų patarimų apie tai, kaip mūsų kasdienybėje ir buityje nepakenkti savo sveikatai ir išvengti traumų bei ligų.

Šiais metais TV3 televizijos naujojo sezono šūkis – „Su naujais!“. Rudens pradžia atneša daugybę naujų dalykų, tad, kodėl pabaigus vasaros atostogas nesušukus „su Naujais!“? Su naujais draugais, su naujais jausmais, įvykiais, potyriais. Su naujomis laidomis, kelionėmis, istorijomis. Su naujais džiaugsmais ir... iššūkiais.

Šiuos Naujuosius televizijos metus su iššūkiais ir pirmaisiais kartais pradeda gydytoja, dermatovenerologė Asta Dumbliauskienė.

Nors filmavimo kameros jai nėra svetimos ir gydytoja jau turi patirties filmuojantis televizijoje, tačiau tai bus pirmasis kartas, kai moteris laidoje ne svečiuosis, o šeimininkaus. Ji šypsodamasi sako, kad šį iššūkį priėmė per ilgai negalvodama ir stovėdama už laidos vairo jaučiasi gerai.

„Iki šiol maniau, kad esu tas žmogus, kuris vertina ramų gyvenimo būdą, bet tikriausiai aš klydau. Išsigrynino tiesa, kad visgi labiau esu azartiška asmenybė. Jeigu pamatau galimybę išeiti iš komforto zonos, aš ja ir pasinaudoju.

Prieš priimdama šį išmėginimą ilgai negalvojau. Tiesiog, matyt, atėjo laikas naujiems iššūkiams  ir tuomet viskas vyksta taip kaip ir turi būti“, – sako ji.

Jaudulio išvengti nepavyko

Vis dėlto moteris sako, kad pradėjus filmuoti pirmąsias laidas jaudulys jos neaplenkė.

„Visada yra neramu, kai tu įžengi ne į savo sferą, ne savo lauką, bet šiek tiek nuramino tai, kad pamačiau, jog dirbu su profesionalais. Kol aš jausiuosi užtikrintai, turi praeiti nemažai laiko ir man tikrai reikės jaukintis kamerą“, – šypteli ji.

REKLAMA

A. Dumbliauskienė sako, kad save guodžia tuo, jog ji savyje turi pedagogo geną ir jai patinka tai, ką daro.

„Scenos patirties šiek tiek turiu. Yra taisyklė – normalu jaudintis prieš įžengiant į sceną ir kiek įmanoma atsipalaiduoti būnant joje. Prieš kameras yra panašiai. Žinoma, jaudulys visiškai neišnyksta, bet žinai, kad esi tarpininkas tarp informacijos ir žiūrovo, todėl turi sudėti visus akcentus taip, jog žmogus suprastų apie ką ir kodėl kalbama“, – sako gydytoja dermatovenerologė.

Pati gydytoja šypsosi, kad Nauji metai prasideda tada, kai tik nusprendžiame kažką pakeisti ir nesvarbu ar tai ruduo, ar pavasaris, ar tikrieji Naujieji metai.

„Gimsta naujos idėjos, gimsta naujos laidos – tai ir yra Nauji metai. Labai tikiuosi, kad šie metai bus pagaliau sveiki metai ir mes, išmokę daug pamokų, paversime juos sėkmingais ir įdomiais. To palinkėti noriu ir sau, ir visiems žiūrovams“, – prasidėjus naujajam TV3 televizijos sezonui linki A. Dumbliauskienė.

Moteris sako, kad labiausiai tikisi, jog žiūrovams laida bus įdomi ir juos pasieks profesionali informacija iš laidos svečių.

„Tikiuosi, kad tie patarimai, kuriuos išgirs laidos žiūrovai laidos metu iš savo srities profesionalų lūpų, žmonės juos galės panaudoti praktiškai, o visa kita – bus matyt“, – šypteli ji.


Rašyti komentarą...
A
Adolfas varnagiris
2020-09-06 17:53:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geri daktarai be reklamos geri iš šitų portretų galima papuošti tvoras
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų