SOS vaikų kaimų paramos koncerte garsios atlikėjos dainuos su savo dukromis

Užrakintuose namuose – keturi vaikai ir... kepaliukas duonos. Per balkoną mažyliai mato tolstančią mamos nugarą ir šaukia: neišeik. Mama net neatsisuka. Jos vaikai kelioms dienoms palikti likimo valiai. Auga taip, kaip sugeba, gyvena pusbadžiu.

Taip gyveno šie vaikai, kol pateko į SOS vaikų kaimą. Čia, remiantis šeimos modeliu, globojami tėvų globos netekę ir našlaičiai vaikai.

Motinos dienos išvakarėse, gegužės 3 dieną 19 val. LNK televizija transliuos paramos koncertą „Padėkite turėti mamą“, kurio tikslas – sulaukti Lietuvos gyventojų paramos SOS vaikų kaime globojamiems vaikams.

Koncerto metu savo paramą SOS vaikų kaime globojamiems vaikams dovanos Lietuvos dainininkės, kurios pačios yra mamos. Kai kurios scenos žvaigždės į sceną pakils drauge su savo dukromis: Liveta Kazlauskienė ir jos dukra Ingrida, Viktorija Mauručaitė su Gabrielė, Unė ir Diana, Asta Pilypaitė su Rūta, Atlanta drauge su dukra Saule, kuri į sceną žengs pirmą kartą gyvenime.

SOS vaikų kaime auganti mergaitė koncerto metu įgyvendins savo svajonę: dainuos drauge su Katažina Nemycko.

REKLAMA

Prie labdaringo renginio idėjos prisijungė ir savo dainomis ją papuoš Irena Starošaitė, Inga Valinskienė, Violeta Tarasovienė, Renata Norvilė, Arina, Karina Krysko, Natalija Bunkė. Džordanos Butkutės šlagerį „Mamai“ atliks Mia ir Deividas Zvonkus, taip pat savo dainas dovanos Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė bei Jūratė Miliauskaitė ir du vaikų kolektyvai CaCa ir „Linksmasis Do“.

Aukoti SOS vaikų kaime globojamiems vaikams galima jau dabar, skambinant trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka10 litų) arba aukojant neribotą sumą aukojimo portale aukok.lt

Taip pat dabar ir visą gegužės – šeimos mėnesį – galima padėti vaikams aukojant aukų dėžutėse, įrengtose „Maxima“ parduotuvėse.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų