Šokių renginyje ant parketo sukosi ir N. Šiaudikytė: parodė nepriekaištingą figūrą

Naujas sportinių šokių klubo „Sūkurys“ sezonas atidarytas itin iškilmingai – į teminį „50 – ųjų“ stiliaus vakarą pakviesta dešimtys garsių Kauno žmonių, neabejingų judesiui, elegancijai bei profesionalumui ant scenos, rašoma pranešime spaudai.

73

Vakaro staigmena tapo dviejų itin gerai žinomų dainininkių paruošti pasirodymai – viena ant parketo sukosi pirmą kartą gyvenime, o antroji – po aštuonerių metų pertraukos.

(73 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokių renginyje ant parketo sukosi ir N. Šiaudikytė: parodė nepriekaištingą figūrą

Prieš pustrečių metų iškilmingai atidarant įspūdingą „Sūkurio“ treniruočių salę tuomet svečiams koncertavusi Neringa Šiaudikytė atviravo – jai su rumba, salsa, cha cha, tango ar kitais publiką įprastai kerinčiais šokiais yra ne itin pakeliui. Atlikėja sakė lankanti privačius gatvės šokių užsiėmimus, o judėti scenoje besimokanti su profesionaliais choreografais.

„Prieš tai šokusi turbūt buvau tik darželyje... Polkutę“, – juokėsi N. Šiaudikytė.

Ji labai anksti pasirinko dainininkės kelią ir suprato, jog pramoginių šokių būrelis bus per didelis iššūkis tiek jai, tiek tėvams.

Šįkart iššūkiui pasiryžusi atlikėja pasirodymui pasirinko salsą, o jos „gidu“ po šokių pasaulį tapo Domas Sūdžius.

„Pradžioje tikrai buvo sunku. Nepasitiki savimi, jautiese lyg ne savo rogėse. Bet... Kai supranti, kad tai tėra tik viena iš smagių avantiūrų, kuriai ryžaisi, atsipalaiduoji ir pradedi šokti!“, – pasakojo pašnekovė.

Ji su šypsena tvirtino visada mėgindavusi suprasti, kokiu būdu šokėjai atsimena šokio žingsnelių eiliškumą. „Kas, kada ir po ko? Šitie klausimai pirmose treniruotėse tikrai aktualūs! Tačiau tiek šokių partneris, tiek treneriai patvirtino, jog nesu visai beviltiška“, - sakė N. Šiaudikytė.

Aštuonerius metus šokių salės durų nė karto neatvėrusi Irma Jurgelevičiūtė šįkart tą padarė norėdama atsisveikinti su praeitimi, kažkada padarytomis klaidomis bei visą tai nuolat primindavusiomis mintimis.

„Šokis man yra tarsi meditacija“, - paaiškino pašnekovė, pridurdama, jog dramatiškam ir energingam pasirodymui su Tomu Pauliumi ruošėsi į treniruotes kartais ateidama ir du kartus per dieną.

REKLAMA

Pasigrožėti vakaro programa atėjo ir prieš daugiau nei pusšimtį amžiaus įkurto sportinių šokių klubo „Sūkurys“ vadovai Jūratė ir Česlovas Norvaišos. Jie pasakojo per daugybę ant parketo praleistų metų taip ir nenusprendę, kuris šokis jiems labiausiai patinka.

„Nors daugiausiai kartų esame šokę valsą ir tango. Kiek? Manau, jau reikėtų kalbėti apie tūkstantį ar net daugiau“, – su šypsena sakė Č. Norvaiša.

Šventinį vakarą publikai teigiamas emocijas dovanojo dainininkai Mari Ver, Rolandas Petrikis, grupė „16 Hz”, Irma Jurgelevičiūtė, mimų teatras, šokėjai Domas Liudavičius ir Viktorija Petrenko, Rapolas Lisonka ir Laura Nareckaitė, Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė, Tautvydas Baranauskas ir Patricija Naujanytė, Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė, Sungbin Lee ir Eunji Park (Pietų Korėja).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų