Pasaulio žiniasklaidą šokiravo netikėta naujiena – Portugalijos rinktinės ir Madrido „Real“ žvaigždei, moterų numylėtiniui Christianui Ronaldui gimė sūnus. Ši žinia pribloškė ne tik futbolininko gerbėjus, bet ir jo sužadėtinę Iriną Shayk – kaip supratote, kūdikį Ronaldui pagimdė ne ji.

Irina – gražuolė iš Rusijos, dirbanti modeliu – sužinojusi apie kūdikį, apsipylė ašaromis ir ketino nutraukti sužadėtuves, tačiau Ronaldas kol kas ją atkalbėjo nuo tokio žingsnio.

Kaip paaiškėjo, Ronaldas sumokėjo (bent jau taip kalbama) surogatinei motinai iš Amerikos, kad ji pagimdytų jam sūnų – berniukas gimė birželio septynioliktąją. Motina atidavė (tiksliau – pardavė) visas savo teises į sūnų. Jai buvo sumokėta ir už tai, kad neišduotų savo tapatybės. Dabar mažylį globoja Ronaldo motina ir seserys. Jų teigimu, berniukas labai panašus į tėvą.

Portugalų laikraštis „Diario de Noticias“ teigia, kad vaikas buvo pradėtas 2009-ųjų vasaros pabaigoje, San Diege, kur futbolininkas atostogavo. Tačiau tuomet kūdikis turėjo gimti gegužės pabaigoje. Ronaldo atstovas spaudai patvirtino tik apie futbolininkui gimusį sūnų, o gandų apie surogatinę mamą nekomentavo.

Kaip praneša britų leidinys „Daily Mail“, naktį Irina, du jos draugai ir Ronaldo susitiko, tačiau pribėgus krūvai paparacų, Irina stovėjo akmeniniu veidu – atrodė labai šalta. Aplinkiniai pastebėjo, kad tiek Irina, tiek Ronaldo buvo nusiminę. Prieš tai jie buvo susitikę liepos penktąją – kartu pietavo Niujorke, Da Silvano restorane.

Irinai baisiausia tai, kad ji nieko nežinojo ne tik apie surogatinę motiną, bet ir gimusį berniuką – juk nuo Ronaldo sūnaus gimimo praėjo jau trys savaitės. Dabar apie savo sūnų futbolininkas džiaugsmingai paskelbė ir socialiniame tinkle Facebook.com.


Rašyti komentarą...
P
PF
2010-07-07 16:25:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nė velnio nesuprantu, kam jam samdytis surogatinę motiną?
Atsakyti
0

n
nu
2010-07-07 17:06:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai su rusu manekene ruosiasi vaiku netureti taip iseina...juokingas pasiteisinimas apie surogatine meiluze ir tiek...
Atsakyti
0

e
edri
2010-07-08 08:20:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad savai merginai mažiau varkti reikia, tai pasamde kas ta darba atliktu:) Ar ne rupestingas vyras:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų