Šokiruojanti išvaizda: šį savaitgalį Leonardo DiCaprio buvo neatpažįstamas

Coachella slėnio muzikos ir meno festivalis arba tiesiog – „Coachella“ – kasmet žavi laisvu ir šiek tiek bohemišku stiliumi, ryškiausiomis pasaulio žvaigždėmis ir jų pasirodymais scenoje.

35

Šįkart trijų dienų muzikos bei menų festivalis Kalifornijoje stebino roko, indie rock, hip-hop bei elektroninės muzikos ritmais. Tokiam siautuliui neatsispyrė žymiausios Holivudo garsenybės: Alessandra Ambrosio, Ashley Greene, Emma Roberts, Bella Hadid, Katy Perry, Vanessa Hudgens, Paris Hilton ir daugelis kitų.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Coachella“ muzikos festivalyje apstu Holivudo žvaigždžių

Viena ryškiausių žvaigždučių tąsyk buvo manekenė Kendall Jenner. Tai, ką dauguma moterų pavadintų didžiausia vakarėlio gėda, modeliui, rodos, visiškai priimtina ir įprasta.

Į bohemos siela alsuojantį festivalį modelis atvyko šviesia nerta suknele, vakare įšoko į trumpučius šortukus ir šildėsi po per dideliu džemperiu. Štai sekančiai, matyt, itin karštai dienai manekenė pasirinko perregimą apdarą, kurį drąsiai galėtume vadinti seksualia, vilionėms skirta liemenėle. Tiesa, tuomet veidą ji panoro slėpti po skrybėle ir stilingais akinukais.

REKLAMA

Tik šį drabužių derinį „Instagram“ sekėjams pademonstravusi K. Jenner nesibaimino, jog pro perregimą liemenėlę matyti, kaip jau minėjome, tai, ką moterys įprastai slepia – krūtų speneliai. Štai taip apsirengusi manekenė neabejotinai išsiskyrė iš masės.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mums – vakarėlio gėda, jai – stilingas festivalio akcentas

Tiesa, kone daugiausiai apkalbų susilaukė aktorius Leonardo DiCaprio, kuris festivalyje buvo tiesiog neatpažįstamas. Galantiškai viešumoje atrodantis vyras labiau priminė gerokai įkaušusį ir aplinkoje nesiorientuojantį renginio svečią, o ne geidžiamiausią kino aktorių.

Linksmybių metu aktorius pasirinko laisvalaikio aprangą ir atrodė gerokai pavargęs. Ko gero, Leo visai nesitikėjo sulaukti fotografų dėmesio, tačiau jo netradicinis įvaizdis neliko nepastebėtas ir tapo gardžiu kąsneliu pramogų skilties žurnalistams.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Leonardo DiCaprio muzikos festivalyje tapo visai neatpažįstamu

Populiarusis festivalis „Coachella“ debiutavo 1999-aisiais. Tai vienas laukiamiausių renginių JAV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų