Daugiau nei keturis mėnesius TV3 žiūrovus smagiausiais šokiais, aistringiausiais jausmais, gražiausiomis dainomis ir teatrališkais pasirodymais džiuginęs populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ finišuos jau šį šeštadienį, sausio 7-ąją, 19.00 val. Projektą vainikuos didysis iškilmingas šokių projekto finalas, kuriam projekto prodiuseriai paruošė daugybę staigmenų!

Nuotaikingoje didžiojo finalo programoje – porų finalininkių – Danguolės Stachuros ir Deivido Meškausko, Dominyko Vaitiekūno ir Justės Žemaitytės bei Donato Chlebinsko ir Gintarės Slausgalvienės – pasirodymai. Kiekviena pora finale sušoks net po tris savo geriausius šokius.

„Šok su manimi“ ir „Chorų karų“ projektų vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė intriguoja – finalas tikrai neapseis be staigmenų: „Apie didžiąją jų – kol kas nieko neišduosiu. Galiu tik užsiminti, kad visi žiūrovai liks be žado, o šįsyk „Šok su manimi“ visus pasitiks su pasikeitusiu amplua – rimtai finalinei kovai įrengsime simbolišką bokso kovų ringą!“

Finalo komisijoje savo pozicijas užims Jurijus Smoriginas, Jūratė Norvaišienė ir Sergėjus Jovaiša, kuriam pirmosiose laidose puikiai pavyko įsijausti į teisėjo vaidmenį ir užsitarnauti žiūrovų simpatijas. Kas bus ketvirtasis komisijos narys, kol kas – staigmena. Vakaro vedėjų gretose TV3 žiūrovus kaip visuomet pasitiks nuostabūs ir charizmatiškieji Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas, kurie, pasibaigus šiam projektui, stos prie galingųjų „Chorų karų“ vairo.

REKLAMA

Į „Šok su manimi“ finalą atvyks ir svečių iš Latvijos – „Šok su manimi“ dalyviai Lauris Reiniks ir Aleksandra Kurusova, kurie laisvanoriškai pasitraukė iš kovos savo vietą užleisdami Deividui Norvilui-Deiviui ir Katerinai Voropaj.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų