Socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė pranešė netikėtą žinią: laukiasi pirmagimio

Socialinių tinklų žvaigždė, tinklaraštininkė ir asmeninė trenerė Inga Žuolytė – itin atvira su savo sekėjais. Dažnai asmeninio gyvenimo akimirkomis su kiek daugiau nei 66 tūkstančiais sekėjų „Instagram“ tinkle bei 30 tūkstančių „Facebook“ paskyroje besidalijanti mergina pranešė netikėtą žinią.

75

Praėjusį vakarą savo paskyrose I. Žuolytė paskelbė apie ilgą slėptą faktą. Paaiškėjo, jog žinoma trenerė ir tinklaraštininkė laukiasi pirmagimio.

(75 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga Žuolytė laukiasi pirmagimio

Žinojo tik artimieji

Šią džiugią žinią ji pranešė pasidalindama savo asmenine nuotrauka ir tekstu. Už kelių mėnesių gimdysianti I. Žuolytė visą laiką šią žinią slėpė nuo savo sekėjų socialiniuose tinkluose – apie nėštumą žinojo tik patys artimiausi.

„Aš labai laukiau, kada galėsiu pranešti šią žinią. Nemoku nei meluoti, nei kažko slėpti: savo socialinėse paskyrose visuomet buvau labai atvira, todėl tas slėpimas man taip prailgo...Prieš keldama nuotraukas į savo paskyras turėjau pagalvoti, ar neišsiduosiu“, – pasakojo ji.

Neskelbė dėl vienos priežasties

Žinią apie nėštumą ilgą laiką slėpusi Inga, galiausiai, nusprendė ja pasidalinti su savo gerbėjais. Vis dėlto to ji nedarė dėl vienos priežasties.

„Neskubėjau žinios pranešti, nes kol nėra pilvo, atrodo, kad yra beprasmiška tai skelbti. Be to, pirmi nėštumo mėnesiai yra labai nesaugūs, dėl to nesinori užbėgti įvykiams už akių ir skelbti anksčiau laiko, kol tai nėra saugu“, – teigė I. Žuolytė.

Sulaukė sveikinimų

Asmeninės trenerės ir tinklaraštininkės nuotrauka kaipmat sulaukė daugybės „patinka“ paspaudimų ir komentarų. Jau dabar jos nuotrauka socialiniame tinkle „Instagram“ turi beveik 12 tūkst. „patinka“ paspaudimų.

Džiaugsmą ir sveikinimus socialinių tinklų žvaigždei išsakė ir daugybė garsių Lietuvos pramogų pasaulio žmonių. Tarp jų: Rolando Mackevičiaus žmona Ieva, draugė Karolina Meschino, vizažistė Justina Gafaro.

 

 

 

 

Pastaruoju metu teko sulaukti nemažai kritikos del pasikeitusios mano išvaizdos ir akivaizdžiai suapvalėjusių kūno formų, ko priežastį dabar jau supratote


Rašyti komentarą...
B
Belekas
2018-06-05 21:01:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai jus nenorit parasyt straipsnio apie tai, kad man praeita treciadieni sunku buvo prasikt?????
Atsakyti
0

E
Eduardas
2018-06-07 08:44:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi boda, kas tokia dar ir apseklint gali? Nejuokinkit žvaigždė. Prie konteinerio daugiau žvaigždžiu mačiau.
Atsakyti
0

T
Tėvuliaiaūūūū
2018-06-05 11:29:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žvaigždė prašo 1 milijono gerbėjų prisipažinti tėvystę.
negi įmanoma atsiminti kurio paskutintav meilė buvo lemtinga. Aūūū atsiliepk tėveli
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų