Šmaikščiais vaizdo įrašais stebinanti balerina Tarasevičiūtė: moko vaikščioti aukštakulniais ir neužsimušti

Viena garsiausių Lietuvos balerinų Kristina Tarasevičiūtė turi ne tik talentą šokti baletą, bet ir puikų humoro jausmą. Moteris pastaruoju metu socialiniuose tinkluose kuria šmaikščius vaizdo įrašus, kuriuose dalijasi patarimais kaip atlikti „virvutę“, moko dažytis ir vaikščioti aukštakulniais neužsimušant.

Kurti tokius vaizdelius baleriną pastūmėjo aplinkiniai, iš kurių sulaukia įvairių klausimų, kaip padaryti špagatą, virvutę ir kaip išmokti vaikščioti su aukštakulniais.

„Sukūriau vaizdo įrašų seriją su dažniausiai užduodamais klausimais. Jei dar kas paklaustų, galėčiau tiesiog tai pademonstruoti, pavyzdžiui, kaip atsisėsti į tą špagatą“, – šypteli moteris.

@kristinakristar

Duoklė špagatui. Jei turite klausimų tempimo reikalais, kreipkitės asmenine žinute ir susitiksime online treniruotėse 😜 #kristar

♬ Put Your Records On - Ritt Momney

Paskutiniajame vaizdo įraše balerina mokė, kaip gražiai vaikščioti su aukštakulniais ir neužsimušti.

@kristinakristar

Duoklė špagatui. Jei turite klausimų tempimo reikalais, kreipkitės asmenine žinute ir susitiksime online treniruotėse 😜 #kristar

♬ Put Your Records On - Ritt Momney

„Sulaukiu klausimų apie laikyseną, tačiau aukštakulniai tik dar labiau utriruoja problematiškas laikysenos vietas ir tą nesuvokiamą eiseną, metimą į šonus, kurį galite pastebėti tiek renginiuose, tiek gatvėje“, – pasakojo K.Tarasevičiūtė.

Moteris neslepia, kad karantinas nuteikia kūrybiškai: „Dar turiu idėjų keliems video, bet tai labiau duoklė žmonėms atsakant į juos dominančius klausimus, nei mano nauja kūrybinė veikla.“ 

Pandemija palietė ir baletą, pasak K.Tarasevičiūtės šiuo metu įprastai būdavo pats didžiausias spektaklių, renginių bumas metuose: „Vis tiek sukuosi ir sukamės su kolektyvais, kaip tik netingime. Prieš kelias savaites rodėme Baltijos baleto teatro baletą „Vaivos juosta“ virtualiai, kuriame sukūriau pagrindinį Vaivos vaidmenį. Vyko kalėdinių laidų filmavimai, dabar viskas ramiau. Darbuojuosi iš namų ir tiesiog priimu situaciją tokią, kokia ji yra. Svarbu į viską žvelgti kūrybiškai ir nenugrimzti į ateities būrimus iš tirščių.“

REKLAMA

Spektaklis „Vaivos juosta“ tapo pirmuoju tiesiogiai internetu parodytu lietuvišku baletu. Solistai sako, kad šokti žiūrovams – nematant jų emocijų – didelis iššūkis.

Pagrindinį grožio dievaitės Vaivos vaidmenį šiame balete atlieka balerina Kristina Tarasevičiūtė. Anot solistės, tai unikali galimybė namuose pamatyti nuostabią pasaką apie bebaimę meilę, besaikį godumą ir viską griaunantį pavydą.

„Man šitas spektaklis yra labai ypatingas. Visų pirma, dėl to, kad aš jį repetuoti pradėjau dar prieš šešerius metus, bet taip ir neišėjau į sceną dėl susiklosčiusių finansinių aplinkybių, tad man sukurti Vaivą yra svajonė“, – pasakoja solistė Kristina Tarasevičiūtė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų