Slovėnijos atstovų elgesys „Eurovizijoje“ šokiruoja: žurnalistai – pakraupę

Lietuvos atstovui „Eurovizijoje“ Jurijui Veklenko ši muzikinė kelionė jau baigėsi – į finalą jis nepateko. Vis dėlto šį vakarą pasaulį sudrebins šio konkurso finalas, prieš kurį gausu ir skandalų.

5

Vieną iš jų sukėlė šių metų Slovėnijos atstovai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Slovėnijos atstovų elgesys „Eurovizijoje“ šokiruoja: žurnalistai – pakraupę

Po pirmojo dainų konkurso pusfinalio antradienį dalis atlikėjų susirinko į spaudos konferenciją, kurioje tiems, kurie pasirodys ir šiandien, žurnalistai uždavė kelis klausimus.

Vis dėlto būtent Slovėnijos atstovai čia niekeno nesužavėjo – priešingai, vėliau jie buvo įvertinti kaip itin nemandagūs.

Duetas, kuris yra pora ir realiame gyvenime – Zala Kralj ir Gašper Šantl – buvo paskutinieji, kuriems žurnalistai uždavė klausimus, todėl jiems teko nemažai palaukti, kol bus apklausti pirmieji finalistai. Vis dėlto nepaisant to, atrodė, jog jie apskritai nėra nusiteikę bendrauti su spauda.

„Manau, kad būtent dėl tokių nuobodžių klausimų interviu metu mes dažniausiai norėme keliauti namo“, – išgirdę pirmą klausimą, atšovė jie.

Toks atsakas sukėlė ne tik spaudos nepasitenkinimą – kiti dalyviai taip pat pasijuto nemaloniai, todėl estų atstovai netrukus patikino, kad visi yra dėkingi, jog gali čia būti.

Tiesa, ne ką mažiau įnoringi jie buvo ir per praėjusias spaudos konferencijas. Vienąkart jie skundėsi oro kondicioneriumi, o kitąkart teigė, kad pats konkursas jiems netgi nėra svarbus – esmė, kad žmonės pajustų jų muziką.


Rašyti komentarą...
A
Agnė
2019-05-18 22:03:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas pas jus straipsnius rašo? Abiturientai laisvo laiko metu? Baisu skaityt
Atsakyti
0

?
?
2019-05-19 00:56:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Estai? Maniau slovėnai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų