Slaptas šaltinis papasakojo apie princesę Charlotte: taip elgiasi jau nuo mažų dienų

Nepaisant to, jog princas Williamas su žmona Kate Middleton visais įmanomais būdais stengiasi, kad jų vaikai – princesė Charlotte bei princai George bei Louise – gyventų įprastą gyvenimą, tačiau panašu, kad mergytė jau nuo mažų dienų elgiasi kaip garbinga princesė.

4

Slaptas šaltinis pasakojo, jog 5-erių princesė Charlotte mėgaujasi princesėms skirtomis atributikomis.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Slapti šaltiniai papasakojo apie princesę Charlotte

Kaip pranešė portalas travelandleisure.com, mažoji princesė puikiai supranta, kas ji yra: „Charlotte žino, kad yra princesė ir jau turi žaislinę tiarą, kurią ji mėgsta dėvėti.“

Nepaisant to, kad rankose ji turi tiarą, Charlotte elgiasi kaip garbinga princesė.

„Nors vaikai žino, kad juose yra kažkas ypatingo, jie nėra sugadinti“, – pridūrė šaltinis.

„Kadangi karališkoji šeima tampa vis mažesnė, Charlotte greičiausiai pradės atstovauti savo seneliui ir tėvui karališkuose renginiuose, įskaitant valstybinius banketus, būdama jauna moteris“, – „Town & Country“ pasakojo Lauren Kiehna, tinklaraščio „The Court Jewellery“ rašytoja.

Būtent šiems renginiams princesei Charlottei ir prireiks tiaros, kuria ji mėgsta puošis nuo mažų dienų.

Primename, kad princesė Charlotte lanko Thomas Battersea mokyklą, o štai prieš ją mergaitė buvo pati tikriausia žvaigždė savo vaikų darželyje – čia netgi turėjo itin mielą pravardę.

Anot karališkosios reporterės Katie Nicholl, mergaitė ten netgi buvo gavusi „karingosios princesės“ pravarde. Tiesa, ji jai buvo suteikta ne šiaip. Anot Katie, Charlotte itin mėgo žaidimus lauke, o taip pat ji itin užsispyrusi ir drąsi.

„Taigi akivaizdu, kad ji šią pravardę gavo ne tik dėl to, kad yra princesė, bet ir pati tikriausia padauža. Ji dievina karstytis medžiais, o taip pat yra tikra nuotykių ieškotoja“, – sakė karališkosios šeimos reporterė.


Rašyti komentarą...
:
:)
2020-08-20 11:10:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokios grazios mamyte ir dukryte .
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų