Skyrybas išgyvenantis S. Martinavičius prabilo apie žmonos įtarimus: „Ji tik naudojasi proga“

Neseniai socialiniuose tinkluose paplito žinia, jog skiriasi verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai. Žymi papuošalų kūrėja nusprendė nebeslėpti žinios apie skyrybas, kai jos vyras socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo nuotrauka su dvejomis vyno taurėmis ir prierašu „Po audros visada ateina šviesa“.

65

„Kadangi Sigitas Martinavičius oficialiai skelbia leidžiantis laiką kitoje draugijoje, iš savo pusės nematau priežasties slėpti ir noriu pranešti, kad mes nesame kartu“, – pasidalijusi buvusio mylimojo nuotrauka rašė ji.

(65 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su vyru skiriasi papuošalų kūrėja N. Martinavičienė

Naujienų portalo tv3.lt komandai susisiekus su pačiu Sigitu, jis patvirtino, kad jau prieš du mėnesius buvo pradėti tvarkyti skyrybų dokumentai.

„Nėra ką slėpti. Jau prieš du mėnesius teismui paduoti skyrybų prašymai. Procesas vyksta. Kol kas dar neišskyrė, bet viskas eina link to“, – sakė žinomas vyras.

Visgi, kas lėmė tokį poros sprendimą jis atskleisti nenorėjo, tačiau prisipažino, kad su Natalija skiriasi ne visiškai draugiškomis aplinkybėmis.

„Noriu apsaugoti vaikus, kad jie nejaustų psichologinio spaudimo. Nenoriu jų traumuoti, – aiškino Sigitas. – Nežinau, ką pasakyti. Nėra visai gerai.“

Pasidomėjus, kaip pora žada dalytis vaikų globa, Sigitas buvo griežtas. Jis tikino vaikams suteiksiantis viską, ko reikia ir tik trokštantis, kad jie būtų laimingi.

„Aš dėsiu visas pastangas, kad vaikai nebūtų traumuojami. Vaikų klausimo aš nekelsiu, svarbu, kad jie būtų aprūpinti ir augtų normalioje aplinkoje“, – patikino vyras.

Kadangi Natalija iš Sigito paviešintos nuotraukos nusprendė, kad jis jau turi kitą mylimąją, daugybei internautų kilo toks pats klausimas. Romantiška aplinka ir dvi taurės vyno tikrai sufleruoja, kad galbūt į vyro gyvenimą atėjo svarbus žmogus. Visgi Sigitas to nepatvirtino.

„Čia Natalijos problema. Ji tik naudojasi proga, kad viską išviešinti“, – griežtai patikino jis.


Rašyti komentarą...
P
PROSTI
2018-06-11 12:22:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
NA GI KURVYTE MATOSI SI DAMA
Atsakyti
-4

A
2018-06-12 20:30:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidžikas apdvėsęs
Atsakyti
-1

E
Elyte
2018-08-29 20:13:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
pries du men skirybu procesas o sigutis jau myluoja kita, visada kalta moteris , jis gi vargsiukas, nevykelis tikras, politikierius teisingasis, neilgai dziaugsis, pamels si merguzele ir paliks plika ir basa, meile seniui kazkokiam neilgai tvyro
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų