Skrydis virš „Galapagų“ teritorijos besiruošiant 10-ajam festivaliui

Jau šį savaitgalį Zaraso saloje įvyks vienas didžiausių festivalių Lietuvoje – „Galapagai / Roko naktys“ kartu su pasaulio užkariautojais „Chase & Status“ bei dar apie 40 grupių, atlikėjų ir projektų iš užsienio ir Lietuvos.

„Pasiruošiamieji darbai Zaraso saloje vyksta jau nuo vakar. Statome 4 scenas, LED ekranus, pramogų miestelį“, – trumpai situaciją festivalio teritorijoje nušviečia „Galapagai / Roko naktys“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka, rodydamas į galutinį festivalio žemėlapį.

Kaip įprasta, didžioji scena minias klausytojų trauks salos viduryje. Netoliese kiek mažiau rokinę programą siūlys „Loftas / Nissan Juke“ scena, kurioje veiksmas žada užsitęsti iki pirmųjų saulės spindulių, o gal ir ilgiau.

Slėnio scena, kaip visad, trauks sunkesnės muzikos mėgėjus ir daugiausia dienos metu bei pavakare. „Šioje scenoje gros stipriausi metalo ir roko kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos ir Didžiosios Britanijos“, – trumpai pirminę „Roko naktų“ dvasią atspindinčią sceną pristato Blėka.

REKLAMA

Nei vieno „Galapagų / Roko naktų“ festivalio nepraleidusi grupė „BIX“, pirmą kartą šiame festivalyje grojantis Andrius Mamontovas, praeitais metais rokeriškiausią pasirodymą surengę „G&G Sindikatas“ kartu su festivalio pagrindiniais svečiais – galingaisiais „Chase & Status“ iš Didžiosios Britanijos ir vokiečiais „Oomph!“ – bei daugeliu kitų, lips ant didžiosios scenos. Vienu metu pasirodymą šioje scenoje gali stebėti daugiau nei 5000 žmonių.

„Penktadienį labai rekomenduoju visiems pamatyti „Chase & Status“, pats dėl jų į festivalį atvyksiu diena anksčiau. O mes su „G&G Sindikatu“ grosime šeštadienį“, – savo planus dėsto festivalio dalyvis DJ Mamania.

Pramogų miestelis taip pat jau yra statomas intensyviai: „Daugiausiai laiko užima sureguliuoti žmonių srautus, taigi ir išdėstyti visas pramogų zonas logiškai ir teisingai, kad visiems būtų patogu ir smagu judėti festivalio teritorijoje“, – sako A. Barniškis-Blėka.

Įspūdžiai iš praeitų ir šių metų „Galapagai / Roko naktys" pasiruošiamųjų darbų specialiame vaizdo klipe.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų