Skandalistė A. Stumbrė palaiko Selą: jam tiesiog nepatinka vyriškos moterys

Iki šiol netylantis Egidijaus Dragūno skandalas ir toliau kursto aistras. Šia tema savo nuomonę panoro pareikšti taip pat iššaukiančiu elgesiu garsėjanti merginų grupės „Dijos“ lyderė Agnė Stumbrė.

3

Moteris įsitikinusi, kad „Sel“ lyderis tiesiog išdėstė savo nuomonę, o visi jį kritikuojantys žmonės siekia pigios reklamos.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skandalistė A. Stumbrė palaiko Selą: jam tiesiog nepatinka vyriškos moterys

„Kažkas klausė nuomonės apie Selo skandalą. Tai aš esu už jį. Jis nėra prieš moteris, kvailai perspausta viskas. Jam tiesiog nepatinka vyriškos moterys. Išsakė savo nuomonę. Tai yra Egis, kuris kalba taip. Aš čia viena su juo užaugau? Jo slengas nestebina, nes būtent toks jis yra. Kažkam reikalinga reklama ir ne kitaip“, - savo mintimis su tv3.lt dalijosi ji.

Šia tema moteris pasisakė ir savo socialiniame tinkle, įkeldama teksto nuotrauką:

tv3.lt portalas primena įvykių eigą

Socialiniame tinkle „Instagram“ Simona Burbaitė Velykų vakarą pasidalijo vaizdo įrašu iš kovos menų treniruotės. Bokso kriaušę daužanti mergina užkliuvo E. Dragūnui, kuris jai viešai pagrasino: „Baisu, kai bobos virsta vyrais! Boksininkė. Kai pis*iau vieną, užmigtum amžiams“, - tądien rašė skandalingasis E. Dragūnas.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simona Burbaitė sulaukė įžeidžiančio E. Dragūno komentaro

Po šio įvykio radijo stotis „Power Hit Radio“ nusprendė nebegroti muzikinių grupės „Sel“ kūrinių. Užvakar, kartu su E. Dragūnu koncertuose dalyvaudavusi gerai žinoma atlikėja Kamilė Tumelytė, prisistatanti KAIA slapyvardžiu, nusprendė palikti grupę.

Menininkė Kamilė Lukrecija Lukošiūtė, kuri vadina save KLL savo pasipiktinimą dainininko elgesiu išreiškė menu. Ji nutapė paveikslą, kuriame raudoname fone parašyta „Nebūk kaip Selass“.  

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Menininkė pasipiktino Selo žodžiais


Rašyti komentarą...
K
Kolega
2018-04-09 19:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Agne,skolas grąžink žmonėms,o ne straipsnius pirkinėk!Su Bilevičiūte neišėjo,su Husarais neišėjo,stilistės ir salono savininkės korta nepaėjo,lendam į š...Selui?
Atsakyti
-1

T
Tikra
2018-04-09 23:11:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
skumbrė :D
Atsakyti
0

G
Gautu
2018-04-09 18:56:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
I duda,kazi ka tada vapetu kvaisele.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų