Skandalingoji blondinė P. Hilton stojo prie didžėjaus pulto

Skandalingoji blondinė Paris Hilton visą gyvenimą galėtų atostogauti ir nieko nedaryti. Tačiau 29-erių metų garsenybė susigalvoja įvairiausių veiklų: dirbo modeliu, dainavo, kūrė drabužius, išleido vardinę kvepalų liniją. Be visa to, šios veiklos „Hilton“ viešbučių tinklo paveldėtojai neša dar ir nemažą pelną.

Lyg visa to būtų maža, P. Hilton nustebino pasaulį dar viena savo veikla – stojo prie didžėjaus pulto. Praėjusį šeštadienį Brazilijoje, San Paulo miesto arenoje „Anhembi“ po paviešintos sekso juostos išgarsėjusi blondinė suko plokšteles ir pristatė savo naujausią dainą „Last Night“, prie kurios kūrimo prisidėjo ir garsus olandų prodiuseris ir didžėjus Afrojack.

Prieš pasirodymą, Paris savo socialinio tinklapio „Twitter“ paskyroje parašė, kad jaučia stresą ir jaudulį vienu metu. Tačiau jau pagrojusi P. Hilton neslėpė džiaugsmo: „Kokia šauni naktis! Esu labai laiminga, kad jums patiko mano miksas. Mėgavausi žiūrėdama, kaip jūs šokate ir šypsotės! Viena geriausių naktų mano gyvenime!“Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų