Skandalas pajūryje: apsauga išmetė į Žvagulių koncertą bandžiusius patekti laidos vedėjus

Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė savo asmeninio gyvenimo po devyniais užraktais neslepia, tačiau ir atvirauja paprastai su saiku. Legendinė scenos pora atskleidžia, kad jų pažintis prasidėjo nuo dainavimo, o pirmoji Irenos šokių mokytoja buvo tuometinė Žilvino žmona.

22

Gyvenimo būdo žurnalo „Legendinės legendos“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai iš Irenos išpešė ir daugiau intymių smulkmenų apie jos santykius su pirmąja Žilvino žmona, plastines operacijas ir apie tai, kur ji bėga nuo kartais varginančios Žilvino aistros...

Į pajūrį atšvęsti savo špižinių vestuvių susiruošę Orestas ir Džilda Vaigauskai balso iš aukščiau buvo pakviesti aplankyti vienos nuotaikingiausių Lietuvos scenos porų – Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skandalas pajūryje: apsauga išmetė į Žvagulių koncertą bandžiusius patekti laidos vedėjus

Tiesa, Žvaguliai, pasak laidos vedėjų, nebuvo labai gerai pasiruošę jų viešnagei: žolė nenupjauta, Žilvino kepti patiekalai ne itin vykę, o stalo įrankiai – ne sidabriniai. Tačiau prie visokių gyvenimo sąlygų įpratę estrados legendos šeimininkams labai nepriekaištavo.

REKLAMA

Paklausti apie savo pažintį, Žvaguliai prisimena, jog ji prasidėjo per 19-ąjį Irenos gimtadienį, kai Žilvinas ją pakvietė dainuoti.

„Nežinau, iš kur jis gavo mano telefono numerį, bet buvo mano gimtadienis, 19 metų, jau praktiškai rinkosi svečiai. Sako, laba diena, čia Žvagulis skambina. Aš jo tuomet nepažinojau, tik buvau mačius, toks žavingas jaunuolis, didžėjus... vis žvilgterdavau, galvodavau – vau..., – su nostalgija prisimena Irena, kuri jau kitą dieną po gimtadienio nuėjo pas Žilviną dainuoti.

„Žilvino pirmoji žmona buvo labai griežta choreografė, nors aš buvau dainininkė, ne šokėja, bet turėjau eiti su šokėjom į repeticijas, kad scenoj paskui nestovėčiau vietoj“.

Vaigauskų paklausta, ar bendrauja su pirmąją Žilvino žmona, Irena nespėja net atsakyti: „Taigi per Irūnos vestuves jos kai atsisėdo su mano pirma žmona, tai nebeišsiskyrė!“ – sako Žilvinas Žvagulis, o Irena ramiai paaiškina: „Mes turim labai daug temų, bendrų dalykų. Vieną didelį dalyką – Žilviną“.

Vis dėlto užsimezgusi Vaigauskų ir Žvagulių draugystė neišlaikys visų išbandymų. Vaigauskams taip ir nepavyks iš pirmo karto patekti į Žvagulių koncertą, o Orestą apsaugos darbuotojas išmes į gatvę, nekreipdamas dėmesio į Džildos ašaras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų