Skaistės Steikūnaitės augintinis gyvena it karalius: jis mūsų namų bosas

„Laimingiausias šuo pasaulyje“, - taip apie vienos populiariausių grupių šalyje „Naujosios pupytės“ narės Skaistės Steikūnaitės šunį kalba internautai. Ir tai yra tikra tiesa – gražuolės Maltos bišonas, kaip teigia dainininkė, yra tikras lepūnėlis.

18

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Skaistės Steikūnaitės augintinis

tv3.lt naujienų ir pramogų portalui Skaistė pasakoja, jog sprendimas įsigyti šunį buvo gerai apgalvotas, planuotas. Moteris pripažįsta senai svajojusi apie šuniuką, tad augintinį nusprendė padovanoti dukrai. Dabar jau liepos mėnesį trečią gimtadienį atšventęs bišonas namuose karaliauja.

„Esu šuniukų gerbėja, garbintoja, todėl toks augintinis buvo mano svajonė. Vis dėlto dabar jis tapo mūsų namų bosas, yra palepęs ir turi charakterį“, – juokiasi dainininkė. Ir dar dabar nuliūsta, prisiminusi, kaip mažasis sugriaužė mylimiausius batelius.

„Iki šiol man jų taip gaila. Nors jis nuo pat mažų dienų negraužė nei baldų, nei batų, pamenu, kad prieš kelis metus išėjau į gimtadienį, o vėliau teko liūdėti. Vakare grįžau namo, persirengiau, pasidėjau batelius ir vėl išėjau. Grįžus namo gavau šoką – mėgstamiausių, gražiausių batelių kulnai buvo apgraužti. Nebuvo įmanoma niekaip pataisyti, o jis man atkeršijo už išėjimą, dar vieną nepasiimą kartu“, - pasakoja Skaistė. Dažnai į koncertus po visą Lietuvą keliaujanti atlikėja mažojo neima kartu su savimi, tačiau jis visada kartu su šeima važiuoja į šeimos išvykas.

REKLAMA

Ir nors garsi moteris mėgsta save palepinti grožio procedūromis, tikina „nesanti išprotėjusi“, todėl šuneliui nedaro prabangaus manikiūro, pedikiūro ir neperka prabangių dizainerių drabužių.

„Dažnai keliaujame į kirpyklas, nes kerpamės ir maudomės ne namie. Obeliskas jau priprato, nebedreba“, - šypsosi moteris.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų