Šios nakties ilgai laukęs Donatas Montvydas: dabar esu stipresnis negu prieš keturis metus Finale kovos tik dėl pergalės (4 video)

„Aš laukiau šios nakties“, - ironizavo į „Eurovizijos“ finalą su daina „I've Been Waiting For This Night“ prasibrovęs Donatas Montvydas. - O jei rimtai? Kiekvieną kartą sau keliu vis sudėtingesnius tikslus ir stengiuosi tobulėti, o šiuo metu „Eurovizija“ man yra pats svarbiausias dalykas“.

Kiek vėliau jis žurnalistams priminė, kad konkurse dalyvauja antrą kartą. „Kas dabar skiriasi? Mano pirmasis kartas buvo prieš keturis metus – Baku. Tada neturėjau tiek daug patirties. Šįkart sugrįžau į „Euroviziją“ stipresnis. Svarbiausia yra nestresuoti, nes puikiai suprantu, kad stresas gali išmušti iš vėžių. Dėka patyrusios komandos dabar esu geresnis“.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas pateko į „Eurovizijos“ finalą

Donatas Montvydas pasveikino visus konkurso dalyvius ir gerbėjus. „Tačiau noriu atkreipti dėmesį į tai, kad didžiausia jėga čia yra gerbėjai. Tik jų dėka mes, atlikėjai, čia stengiamės būti geresni patys už save. Ačiū jums“.

Spaudos konferencijoje nemažai klausimų sulaukė Australijos atstovė Dami Im. „Taip, aš esu labai kuklus ir drovus žmogus, tačiau žengusi į sceną pasikeičiu, - prasitarė atlikėja. - Aš labai laukiau savo pasirodymo prieš tokią didelę minią žmonių. Būdama scenoje pastebėjau, kad žiūrovai dainuoja kartu su manimi, tai yra nuostabu. Vos nepravirkau“.

REKLAMA

Sulaukusi klausimo apie „Eurovizijos“ populiarumo jos gimtoje šalyje, Dami Im nė kiek nesutriko: „Mūsų šalis jau seniai dievina šį konkursą“.

Bulgarijos atstovė Poli Genova taip pat priminė, kad „Eurovizijoje“ savo jėgas ji bandė prieš penkis metus. „Tada nesugebėjau patekti į finalą, todėl šįkart noriu jums padėkoti už išpildytą mano svajonę“, - sakė Poli.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje Donatas Montvydas sušuko Lietuvos vardą


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų