Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iki istorinio „Aerosmith“ koncerto „Siemens“ arenoje likus vos keletui dienų, intensyvus pasiruošimas priimti roko legendas vyksta ne tik arenoje, kur bus sumontuota daugiau kaip pusšimtis tonų įrangos, bet ir virtuvėje. Laukdami trečiadienį, gegužės 21 d., įvyksiančio vienintelio „Aerosmith“ koncerto visame regione, koncerto organizatoriai privalės išpildyti įspūdingą reikalavimų maistui sąrašas, kuriame net ir pagal specialų receptą iškepti keksiukai, skirti grupės lyderiui ir vokalistui Stevenui Tyleriui.

REKLAMA

„Aerosmith“ – aukščiausio kalibro žvaigždės, todėl įprasta, kad jų pageidavimų sąrašas netrumpas. Jiems svarbi ne tik aukščiausia paties koncerto kokybė – garsas, šviesos, scena, efektai, – bet ir jų pačių komfortas. O pastarasis, kaip žinia, neatsiejamas nuo prabangos ir, matyt, specialių užgaidų. Turiu pripažinti, jog nei iš vienos grupės ar atlikėjo, nesvarbu kokio aukšto lygio jis būtų, iki šiol nesame gavę tikslaus recepto, pagal kurį turi būti pagamintas patiekalas“, – sako koncertą Lietuvoje organizuojančios bendrovės „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

REKLAMA
REKLAMA

Pagal specialų receptą iškepti keksiukai su mėlynėmis turės būti patiekti S. Tyleriui iš karto po koncerto sostinėje. Žvaigždė griežtai reikalauja, kad šis gardėsis būtų šviežias, t. y. keptas vos prieš porą valandų.

„Siemens“ arenoje kiekvienam grupės nariui bus paruošta po atskirą kambarį, skirtą kiekvieno patogiam poilsiui. Kiekviename kambaryje taip pat bus paruošta žvaigždžių pageidaujamų užkandžių ir gėrimų. Daugiausiai jų bus paserviruota grupės lyderių vokalisto Steveno Tylerio ir gitaristo Joe Perry kambariuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų