• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktorius Seanas Pennas  pareiškė, jog ketina išlydyti savo turimas „Oskarų“ statulėles, jeigu per sekmadienį Holivude vyksiančią ceremoniją Volodymyras Zelenskis negaus progos pasakyti kalbos. 

Aktorius Seanas Pennas  pareiškė, jog ketina išlydyti savo turimas „Oskarų“ statulėles, jeigu per sekmadienį Holivude vyksiančią ceremoniją Volodymyras Zelenskis negaus progos pasakyti kalbos. 

REKLAMA

Aktorius teigia, jog toks veiksmas iš „Oskarų“ rengėjų pusės būtų „pati akiplėšiškiausia akimirka Holivudo istorijoje“. 

Kalbėdamas su CNN Penn‘as, kuris prasidėjus karui lankėsi Ukrainoje ir Lenkijoje su tikslu sukurti dokumentinį filmą apie pabėgėlius, aktorius pareiškė, kad ketina sunaikinti savo turimas „Oskarų“ statulėles, jeigu per sekmadienio naktį vyksiančią ceremoniją Ukrainos prezidentui nebus suteiktas šansas pasisakyti. 

„Akademijos apdovanojimai („Oskarai“) nieko negali padaryti geriau, negu pasiūlyti Zelenskiui galimybę mums kalbėti. Aš taip suprantu, jog buvo priimtas sprendimas to nedaryti. Tai nėra klausimas, ar prezidentas Zelenskis norėjo kalbėti, ar ne“, – teigė S. Pennas. 

REKLAMA
REKLAMA

Anksčiau šią savaitę viena iš būsimosios ceremonijos vedėjų aktorė Amy Schumer sakė, jog prašė organizatorių paleisti Zelenskio įrašytą žinutę. Tiesa, moteris leido suprasti, kad šis jos pasiūlymas išskėstomis rankomis pasitiktas nebuvo. 

REKLAMA

Tiesa, kai kurie šaltiniai teigia, jog pats Ukrainos prezidentas atsisakė dalyvauti per „Zoom“ platformą. 

„Jei to prireiks, išlydisiu savo apdovanojimus viešai. Meldžiuosi, kad taip nebūtų, meldžiu, kad tarp organizatorių nebūtų arogantiškų žmonių, kurie save laiko geresnio gėrio ambasadoriais šioje industrijoje ir nusprendė nedirbti su Ukrainos vyriausybe. 

Aš tikiuosi, kad žmonės išeis iš salės, jeigu taip išties nutiks“, – apie „Oskarų“ boikoto galimybę kalbėjo S. Pennas.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad aktorius ir režisierius Seanas Pennas, filmuojantis „Vice Studios“ dokumentinį filmą apie Rusijos invaziją į Ukrainą, sakė, kad paliko savo automobilį, matydamas dideles spūstis, kai Ukrainos gyventojai bėgo iš šalies. Vyras pėsčiomis ėjo tol, kol pasiekė Lenkijos sieną.

Pirmadienį, vasario 28 d., socialiniame tinkle „Twitter“ 61-erių Senas Pennas pasidalijo nuotrauka, kurioje jis tempiasi apdaužytą lagaminą. Jis prirašė: „Mes su dviem kolegomis nuėjome mylias iki Lenkijos sienos, kai palikome savo automobilį pakelėje. Beveik visuose automobiliuose sėdi vaikai ir moterys, dauguma be jokių lagaminų ar daiktų, o automobilis yra vienintelis jų vertingas turtas“, rašo „The Independent“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aktorius buvo nufotografuotas per Ukrainos vyriausybės spaudos konferenciją Kijeve praėjusį ketvirtadienį (vasario 24 d.), kai Rusija pradėjo plataus masto puolimą prieš savo kaimynę.

Kitą dieną aktorius paskelbė pareiškimą, kuriame pasmerkė Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną už „siaubingus veiksmus prieš visą žmoniją“.

„Tai yra žiaurus poelgis, kuomet buvo atimtos gyvybės ir sudaužytos širdys. Jei jis nepasigailės, manau, kad ponas Putinas padarys baisiausią klaidą visai žmonijai“, – sakė Pennas.

REKLAMA

„I Am Sam“ aktorius filmavosi dokumentiniame filme ir anksčiau lankėsi Ukrainoje 2021 m. lapkritį, kad pradėtų ruoštis filmavimams.

Senas Pennas susitiko su ministro pirmininko pavaduotoja Iryna Vereshchuk, kariškiais ir vietos žurnalistais. Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio biuras paskelbė pareiškimą, kuriame gyrė Penno „drąsą“.

„Seanas Pennas demonstruoja drąsą, kurios trūko daugeliui kitų, ypač kai kuriems Vakarų politikams“, – rašoma pareiškime.

REKLAMA

Vyras anksčiau režisavo 2020 m. dokumentinį filmą „Citizen Penn“ apie savo ne pelno organizacijos „Core“ („Community Organized Relief Effort“) įkūrimo procesą po žemės drebėjimo Haityje 2010 m.

Organizacija „Core“ taip pat dislokavo komandas, kurios padėtų atlikti Covid-19 testus ir skiepyti pandemijos metu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų