Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
65
Antti Anatomia (nuotr. asm. archyvo)

Lietuvė Antti Anatomia savo išskirtiniu įvaizdžiu ir pribloškiančiomis nuotraukomis pelnė tarptautinį susidomėjimą. Daugiau nei 20 tūkst. sekėjų turinti mergina išduoda, kad tokią sėkmę pasiekti galėjo tik emigravusi iš Lietuvos.

65

Lietuvė Antti Anatomia savo išskirtiniu įvaizdžiu ir pribloškiančiomis nuotraukomis pelnė tarptautinį susidomėjimą. Daugiau nei 20 tūkst. sekėjų turinti mergina išduoda, kad tokią sėkmę pasiekti galėjo tik emigravusi iš Lietuvos.

REKLAMA
REKLAMA

„Dabartinis mano stilius vystėsi gana ilgai. Atsimenu dar mokykloje linkau link gotiško stiliaus, o ne popsinės muzikos klausiausi nuo mažens“, - tik tv3.lt pasakoja mergina. Ji išduoda, kad buvo didelė grupės „The Rasmus“ gerbėja, kuri ir paskatino juodai dažytis akis, nagus, rengtis tik tamsia spalva.

„Tuomet pradėjau domėtis subkultūromis. Linkau link gotų stiliaus, paskui pradėjo populiarėti „emo“. Nors aš visada neigiau, kad esu „emo“, bet išvaizda truputį pradėjo linkti būtent šio stiliaus. Bet tai truko neilgai – dabartinis mano stilius yra alternatyvus, nestatau savęs į jokius rėmus. Net ne visada dėviu juodos spalvos rūbus“, - juokiasi mergina, bet pripažįsta, kad dažnas, plačiau nesidomintis skirtingų kultūrų apraiškomis, greitai užklijuoja būtent „gotės“ ar „emo“ etiketę.

REKLAMA
REKLAMA

„Kas labiau „mandresni“, dar gali metaliste pavadinti“, - juokiasi.

Iš karto po dvyliktos klasės mergina išvyko į Angliją. Ten Antti Anatomios jau laukė ne vienerius metus svetur gyvenę tėvai, o dėl sprendimo nė kiek nesigaili.

„Lietuvoj nebūčiau pasiekus net pusės to, ką turiu dabar. Lietuvoje nebuvau virš metų, retai atvažiuoju, bet kai tenka, susilaukiu replikų, komentarų. Ne tiek, kiek anksčiau, bet vis tiek atsiranda tokių, kurie žiūri į mane kaip į ateivį, pasako įžeidų komentarą. Bet aš niekad nekreipdavau dėmesio, visada buvau pozityvi ir pateisindavau tokius žmonių poelgius tuo, kad jie nesupranta, nesidomi.

REKLAMA
REKLAMA

Linksmiausia būdavo, kai kritikuodavo rūbus. Rūbus, kurie kainuoja daugiau nei originalūs „Adidas“, vadindavo „skarmalais“, - prisimena mergina.

Vis dėlto ji pastebi, kad dabar lietuviai tolerantiškesni, nors Anglijoje požiūris į stilių ar žmonių pasirinkimus yra visiškai kitoks.

„Ten niekam neįdomu, ką esi apsirengęs, atvirkščiai, sulaukiu daug daugiau pozityvių komentarų. Darbą radau lengvai, net auskarų nereikėjo išsiimti, o nemanau, kad Lietuvoje būtų taip lengva“, - sako lietuvė.

Socialiniuose tinkluose didžiulį populiarumą pelniusi Antti Anatomia žavi ne tik savo išskirtiniu stiliumi, bet ir dažnai erotiškomis nuotraukomis. Ji pripažįsta, kad pas ją profilyje tikrai galima rasti seksualesnių vaizdų, todėl gauna nemažai dėmesio.

„Kas kaip nori, taip ir vadina mano nuotraukas. Žinoma, kažkiek seksualumo yra, tikriausiai todėl 80 proc. sekėjų yra vyrai“, - išduoda ji.

REKLAMA
REKLAMA

Į gaunamas žinutes ji mandagiai atrašo, tačiau pripažįsta, kad į išsamesnius pokalbius nemėgstanti veltis.

„Savo „Facebook“ turiu tik 100 draugų, kuriuos tikrai pažįstu. Niekada neatsisakau susipažinti, jei kažkas prieina ir pakalbina, bet ne daugiau. Retai kada kažkas išsivysto į draugystę. Turiu porą draugų ir daugiau neieškau, o komplimentai, žinoma, visada gerai“, - sako įspūdinga mergina. Ji išduoda, kad daugiausia sekėjų turi iš Amerikos, nors pati neįsivaizduoja, kaip būtent jie ją susirado.

Vis dėlto Antti Anatomia negalvoja apie profesionalų modelio darbą, nors kartas nuo karto tampa skirtingų prekės ženklų ar kompanijų veidu.

„Modelio darbas – tik hobis. Neneigsiu, kad iš jo galima gerai užsidirbti, o dizaineriai ir kompanijos ne tik palepina nemokamais daiktais, bet ir kelionėmis“, - sako mergina, kurios nuotraukos buvo publikuotos keliuose alternatyviuose žurnaluose. Visgi ji dabar koncentruojasi į savo darbą ir didžiausią aistrą – fotografavimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų