„Savižudžių būrys. Mobilizacija“ žiūrovams siunčia slaptas kūrėjų žinutes

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 6 dieną, į kino teatrus atkeliauja šventė komiksų ir įtempto siužeto trilerių mėgėjams – filmas „Savižudžių būrys. Mobilizacija“. Kol kūrėjai intriguoja, jog tai nebus nei prieš tai pasirodžiusių istorijų tęsinys, nei perdirbinys, o kinomanai spėlioja, kokie iššūkiai šįkart laukia jau pamėgtų herojų, pasirodę pirmieji kritikų vertinimai verčia premjeros laukti dar labiau.

Kad laikas neprailgtų, dalinamės įdomiausiais faktais iš filmavimo aikštelės. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl peržiūros metu verta atkreipti dėmesį į ekrane mirksinčias šviesas, kodėl filmavimuose žiurkių patinai buvo pakeisti patelėmis ir dėl kokio žvaigždės noro teko kuriam laikui išjungti kameras.

- Didžiulis filmo kūrėjų prioritetas buvo slaptumas. Bandant užtikrinti, kad jokios užkulisių detalės nepatektų viešumon, nei aktoriams, nei personalui nebuvo leidžiama filmavimo aikštelėse naudotis mobiliaisiais telefonais.

- Vienos scenos filmavimui atgabentos 60 papūgėlių kaip reikiant išbandė kūrybinės komandos kantrybės ribas. Jos lesdamos ėmė gadinti filmavimo aikštelėje buvusį rekvizitą, todėl dizainerei Beth Mickle su komanda teko gerokai paprakaituoti, norint atkurti tokį vaizdą, koks buvo sukurtas prieš scenos filmavimą.

REKLAMA

- Taip sutapo, kad viena scena, kuriai reikėjo lietaus, buvo filmuojama tris šalčiausias metų dienas. Aktoriams tai buvo vienas sunkiausių išbandymų, tačiau žiūrovai to nė neįtars.

- Filmavimus kuriam laikui teko neplanuotai sustabdyti, nes Johnas Cena pasiėmė laisvadienių, kad galėtų išmokti groti pianinu.

- Aktoriui Michaelui Rookeriui sudėtingos scenos vandenyje buvo vienas malonumas – paauglystėje jam teko dirbti gelbėtoju paplūdimiuose, tad plaukti netrukdė net įmantrus herojaus kostiumas.

- Joelas Kinnamanas, ruošdamasis pulkininko Ricko Flago vaidmeniui, užsiaugino beveik 10 kg raumenų.

- Nedaug kas žino, tačiau aktorius Idrisas Elba turi fobiją žiurkėms. Lyg tyčia, „Savižudžių būrys. Mobilizacija“ filmavimuose jam teko ne kartą susidurti su šiais nekenčiamais gyvūnais ir neparodyti savo baimės.

- Filmavimams paimti žiurkių patinai vėliau buvo pakeisti patelėmis, mat šios mažiau ir rečiau tuštinosi.

- Kad prasiblaškytų, komandos nariai vieni kitiems bandė krėsti išdaigas. Pavyzdžiui, aktorius Nathanas Fillionas kartą atėjo apsivilkęs marškinėlius su režisieriaus Jameso Gunno atvaizdu, tačiau pastarasis to nė nepastebėjo. Kai pagaliau į tai buvo atkreiptas visų dėmesys, filmavimuose teko daryti pauzę, nes visur aplink skambėjo sunkiai sustabdomas juokas.

- Paprašytas apibūdinti savo vaidinamą personažą Kapitoną Bumerangą, aktorius Jai Courtney trumpai atsakė: tai toks herojus, su kuriuo norėtųsi kartu nueiti į barą išgerti, bet ten jo vieno palikti nedėrėtų.

- Visiems aktoriams režisierius J. Gunnas suteikė galimybę improvizuoti. Daugiausia filme išgirsime scenarijuje nebuvusių, tačiau juostoje paliktų netikėtų J. Cenos frazių.

- Įkvėptas filmo pasakojamos istorijos, aktorius Davidas Dastmalchianas išleido savo komiksų knygą „Count Crowley: Reluctant Midnight Monster Hunter “.

- Rašydamas filmo scenarijų, J. Gunnas iškart sugalvojo, kokia muzika skambės tam tikrų scenų fone. Būtent ta muzika ir buvo leidžiama filmavimo aikštelėje, kad aktoriai geriau įsijaustų į vykstantį veiksmą, o operatoriai vaizdą fiksuotų atsižvelgiant į skambančius garsus.

REKLAMA

- Žinantys Morzės abecelę, filme ras ne vieną užkoduotą žinutę. Taip juostos kūrėjai „užslėpė“ svarbias istorijos datas, žinutes ir simbolius. Tad peržiūros metu stebėkite mirksinčias lemputes – jos turi kur kas gilesnę reikšmę, nei įsivaizduojate.

Į ekranus sugrąžinta naujoji „Savižudžių būrio“ istorija vėl suteiks progą stebėti žavingosios pamišelės Harlės, Bladsporto, Taikdario, Kapitono Bumerango ir dar kelių ryškių veikėjų kovą dėl išlikimo. Tai ypatingų padugnių kompanija, kuriai lemta visas likusias savo dienas praleisti griežčiausio režimo kalėjime. Tačiau slaptosios Amerikos karinės pajėgos jiems turi kitų planų. Kadangi šie nusikaltėliai visiškai neturi ko prarasti, jiems pasiūlomas sandėris: sumažinti bausmę mainais už dalyvavimą specialioje misijoje.

Kaip jiems seksis vykdyti šią mirtiną misiją ir kuo baigsis sandoris, pamatysime jau šį savaitgalį, rugpjūčio 6 dieną, Lietuvos kino ekranuose pasirodysiančioje juostoje „Savižudžių būrys. Mobilizacija“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų