Savaitės „videoshotų“ apžvalgoje: vaizdai, kurie suvirpins širdis

Projektas „VideoSHOTas“ skelbiantis: išnaudojęs visas telefono galimybes, pristatyk šauniausią savo video ir laimėk naujausią Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefoną, vis labiau įsibėgėja. Dalinamės šios savaitės linksmiausiais video, kurie sukels nuoširdžią šypseną ir juoką.

Pirmieji žingsniai ir nauja aplinka – kelia jaudulį visiems, taip pat ir mažiesiems mūsų keturkojams draugams – šunims. „Pirmas žingsnis toks nedrąsus“ videoshoto autorius dalinasi jauno šuniuko pirmaisiais įspūdžiais miške. Keturkojis žmogaus draugas tyrinėja pavasarėjančią gamtą: nedrąsiai žvalgosi ir uostinėja orą, klausydamasis paukščių čiulbėjimo, stengiasi atsargiai žingsniuoti pirmyn per nukritusius medžių lapus.

Pasižiūrėkite, koks gali būti nedrąsus, tačiau žavus, mažas šuniukas, besipažindamas su aplinka:

„Susitikimas su stirnos jaunikliu ir jo mama“ video autorius pasidalino vaizdo įrašu, kuriame įamžinta bundanti gamta – nusidažiusios žaliai pievos ir striksintis jaunas stirniukas su mama. Mažylis, rusvo su baltais taškiukais kailio, dūksta gamtoje, o galiausiai, vizgindamas uodegą, nubėga pas savo mamą, kuri įdėmiai stebi filmuojantį operatorių. Rezultatas tikrai atskleidžia bundančios gamtos grožį ir pralinksmina:

REKLAMA

Video „Kuperis“ autorė mėgaujasi laiku gamtoje su savo ištikimu draugu – šunimi, kuris nepailsdamas bando ištraukti teniso kamuoliuką iš drumzlinos balos. Šuo taip stipriai nori kamuoliuko, kad net pradeda kasti letenomis balą, sukišęs visą snukutį į purvus. Fone girdimas šuns šeimininkės šmaikštus keturkojo draugo palyginimas su paršiuku, mat nuo įnirtingo kasimo, jis visas išsimurzinęs. Pasižiūrėkite, kaip šuniui gera dūkti:

Tikriausiai, pritarsite, kad stebinančių ar juokingų vaizdo įrašų kūrimas ir žiūrėjimas – puiki pramoga kiekvienam, o su Samsung Galaxy S21 5G Ultra telefonu įamžinti išskirtines akimirkas ir vaizdus dar paprasčiau ir kokybiškiau. Norite laimėti telefoną ir kuo greičiau išbandyti?

Viskas, ką reikia padaryti:

Reigstruotis www.tv3.lt/videoshotas;

Pasidalinti savo nuotaikingiausiu, jautriausiu ar įsimintiniausiu vaizdo įrašu.

Kviesti balsuoti visus už vaizdo įrašą, kadangi kiekvieną savaitę skelbsime laimėtoją, kuriam, surinkus daugiausiai jūsų balsų, atiteks savaitinis prizas – Samsung Galaxy Buds Pro belaidės ausinės, o finale išrinksime net 21 daugiausiai balsų surinkusius „videoshotus“, iš kurių vienas laimės pagrindinį prizą – Samsung Galaxy Pro 5G Ultra telefoną.


Rašyti komentarą...
T
Tagi
2021-04-09 14:34:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patys mieliausi vaizdai su gyvunais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų