Sausakimšame klube – išskirtinis Jurijaus pasirodymas: gerbėjai to nepamirš

Pirmasis Lietuvos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laimėtojo Jurijaus Veklenko pasirodymas po pergalės įvyko populiariausiame šalies gėjų klube „Soho“. Kaip pirmasis pavasario meilės ir džiaugsmo pranašas, Jurijus sužavėjo šimtus jo paklausyti surinkusių gerbėjų ir „Eurovizijos“ fanų – nugalėtojo dainą „Run With The Lions“ nuo pirmų akordų kartu su Jurijumi dainavo visas sausakimšas klubas. „Run With The Lions“ – padeda išlaisvinti kiekviename mūsų slypinčius liūtus ir parodyti, kad mes nebijome to, ką kiekvienas turime savyje. Galingas, riaumojantis noras ištrūkti iš tamsos, daryti tai, ko trokšta širdis ir nepaklusti jokiems suvaržymams.“ – kalbėjo šių metų Lietuvos eurovizinė viltis.

29

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurijus Veklenko surengė koncertą

Gyvo garso pasirodyme naktiniame klube „Soho“ Jurijus Veklenko atliko savo paties kūrybos dainas ir kitų atlikėjų, tokių kaip Justin Timberlake, Ed Sheeran, Sam Smith ir kitų hitus. Žinoma, susirinkusieji klube labiausiai laukė gyvai išgirsti pergalę „Eurovizijos“ atrankoje išplėšusį kūrinį „Run With The Lions“ Paklaustas, ar jo pasirodymas Tel Avive skirsis nuo to, kurį žiūrovai matė nacionalinėje atrankoje, Jurijus buvo lakoniškas.

„Neslėpsiu, konsultuojamės su įvairių sričių specialistais. Norime padaryti geriausią pasirodymo versiją. Tačiau aš, asmeniškai, visuomet esu už minimalizmą – nenoriu ant scenos kurti dirbtinio šou.“ – kalbėjo dainininkas.

Jurijus Veklenko po Lietuvos vėliava į didžiąją „Euroviziją“ vyks jau trečią kartą – tiesa, prieš tai jis dalyvavo kaip pritariantysis vokalistas. Panašu, kad ši vaikino patirtis pravers ir šių metų dalyvavime su kūriniu „Run With The Lions“.

Daugybės liaupsių dėl savo išvaizdos sulaukiantis dainininkas ne vieno komplimento sulaukė ir praėjusią naktį, pasirodymo metu, tačiau Jurijus apie išvaizdą turi savo nuomonę.

„Savo išvaizdos niekada nesureikšminau ir nesureikšminu, tačiau negaliu ginčytis, kad gera išvaizda nėra pliusas atlikėjui, bet... Man svarbiausia yra emocija ir sugebėjimas ją ištransliuoti ne tik žmonėms salėje, tačiau ir per kameras. Tiesa, šitos „magijos“ aš vis dar mokausi.“ – juokavo Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų