tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
70
Renginio „Perklausos“ su Benu Aleksandravičiumi akimirka (tv3.lt fotomontažas)

Vasario 22-osios vakarą Vilniaus senamiestyje esančiame pube „Dirigentai“ rinkosi didžiausi Beno Aleksandravičiaus bei grupės „ba.“ gerbėjai.

70

Vasario 22-osios vakarą Vilniaus senamiestyje esančiame pube „Dirigentai“ rinkosi didžiausi Beno Aleksandravičiaus bei grupės „ba.“ gerbėjai.

REKLAMA

Sausakimšame bare vyko renginys „Perklausos“, kur šįkart skambėjo naujausio grupės albumo „Nauto“ kūriniai ir atviros bei nuoširdžios, daug kam dar negirdėtos istorijos iš atlikėjo gyvenimo bei koncertų užkulisių.

Renginio įrašas jau netrukus pasirodys internete, o visą naujausią informaciją galite sekti „Perklausų“ paskyrose „Facebook“ ir „Instagram“. 

Tai jau ketvirtasis „Perklausų“ vakaras, kurį veda Rolandas Mackevičius.

Prieš tai „Dirigentų“ scenoje vyko šios serijos renginiai su Donatu Montvydu, Justinu Jaručiu, grupe „Saulės kliošas“, o šįkart rekordinis skaičius gerbėjų susirinko pasiklausyti grupės „ba.“ lyderio B. Aleksandravičiaus pasakojimų bei išgirsti, kaip skamba naujausias jo grupės albumas „Nauto“.

Scenoje Benas šįkart buvo kaip niekada atviras – atsakinėjo ne tik į R. Mackevičiaus, bet ir į įdomiausius gerbėjų klausimus, kurie buvo patys įvairiausi – nuo tikrosios pirmąkart per grupės gyvavimo dešimtmetį neįvykusio koncerto Klaipėdoje priežasties, ar šiuo metu turi merginą, iki kaip filmuojant vieną vaizdo klipą „patyrė žiauriausią gyvenimo įvykį bei atsidūrė viena koja pragare“, o kitą – net dukart teko perdažyti apleisto pastato sieną, nes to pareikalavo netikėtai atsiradęs piktas jo savininkas. 

REKLAMA

Taip pat B. Aleksandravičius atvirai pasakojo apie dainų kūrimą, kuris išimtinai vyksta tik Nidoje arba Šventojoje, kaip elgtųsi išgirdęs savo kūrinį per radiją važiuojant taksi ir kodėl šiais metais buvo taip svarbu laimėti M.A.M.A. apdovanojimų Geriausios roko grupės statulėlę. 

REKLAMA

O ką reiškia naujausio „ba.“ albumo „Nauto“ pavadinimas? Nuskambėjo itin netikėta jo gimimo istorija ir daugeliui dar nežinoma lotyniška šio žodžio reikšmė.

Klausimus roko žvaigždei buvo suteikta galimybė užduoti ir gerbėjams.

Nepraleidusieji tokios progos teiravosi, kaip reagavo B. Aleksandravičiaus tėvai, kai šis nusprendė mesti mokyklą ir gyventi iš muzikos, ką patartų jo pėdomis pasekti nusprendusiems jaunuoliams, kokiame animaciniame filme norėtų gyventi ir pan.

REKLAMA

Tarp istorijų susirinkusieji galėjo išklausyti visą naująjį grupės albumą, o istorijos iš Beno gyvenimo skambėjo ilgiau nei dvi valandas.

Geriausias renginio akimirkas jau visai netrukus bus galima išvysti renginio įraše, kuris pasirodys internete, o apie būsimus renginius visa naujausia informacija nuolat atnaujinama „Perklausų“ „Facebook“ bei „Instagram“ paskyrose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų