Saulius Skvernelis atskleidė, kaip miegojo, kai paskambino Loreta Graužinienė

Reikalų ministru liekantis dirbti Saulius Skvernelis atskleidė, ką veikė tą naktį, kai 3000 policininkų Vilniuje ieškojo automatą „Kalašnikovą“ pavogusio Igorio Molotkovo.

39

Žurnalistų paklaustas, ar tiesa, kad tą naktį ministras miegojo, šis ironiškai atsakys: „Be abejo, atsiguliau anksti ir miegojau, o miegodamas telefonu naudojausi elektroniniu paštu ir žurnalistais bendravau. Yra tokia savybė – miegant galima viską daryti“.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Saulius Skvernelis atskleidė, kaip miegojo, kai paskambino Loreta Graužinienė

S. Skvernelis atskleidė ir skandalingojo pokalbio su Seimo pirmininke Loreta Graužiniene detales.

„Pokalbio pabaigoje aš pasakiau, kad jūs mane pažadinote ir aš turiu važiuoti į komandiruotę, gal ir pasakiau, kad netrukdytų. Bet tai buvo privatus pokalbis tarp dviejų politikų. Kai po to pamatai, kad viskas išeina į viešumą, apie kokį politinį lygį mes tada galim kalbėti?“ – klausia ministras.

S. Skvernelis norėtų, kad jo pokalbis su Seimo pirmininke būtų ištransliuotas viešai: „Tikiuosi, kad turėsim visi galimybę to pokalbio paklausyti, būtų pakankamai įdomu, nėra to apie ką ten kalbama. Gal buvo emocinė reakcija. Gynimas sistemos. Nežinau ar tai aukštas lygis, ar žemas, aš manau, kad daug blogiau, kai už tavo nugaros kalbama negražiai, o susitikus šypsomasi į akis ir kalbama, kaip čia viskas tvarkoje. Tai man čia žemas lygis“.

REKLAMA

Pastarosios savaitės istorija nėra pirmas kartas, kai ministras susipyksta su L. Graužiniene. Seimo pirmininkė jau bandė perimti vadovavimą jai nepavaldžiam Vadovybės apsaugos departamentui. Ministras nėra patenkintas, kad yra veliamas į vidines rietenas ir intrigas.

S. Skvernelis sako, kad jam visiškai neįdomios „dvaro intrigos“, jis tik nori, kad pareigūnai būtų sotūs, laimingi ir gerai ginkluoti. „Aš tikrai didžiuojuosi tais pareigūnais, kurie nepaisydami to, kokius įrankius turi, nepasakė nė karto, kad mes neisim, neginsim, nepadėsim. Turim viską daryti, kad juos kuo geriau aprūpintume“.


Rašyti komentarą...
R
RL
2015-11-30 12:21:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Yra tokia savybė – miegant galima viską daryti."
Tai dabar iki kadencijos pabaigos taip intensiviai dirbs...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų