„ŠarkA“ merginos į N. Bunkės pasisakymus: nustok ant mūsų pilti purvą ir skleisti melą

„Per pastaruosius tris mėnesius viskas dar labiau komplikavosi, emocijos ne aprimo, o net pasiekė absurdo ribą. Labai sunku apie tai kalbėti, nes ši istorija skaudina mano artimuosius, juk šitiek laiko net ir šeimos šventėse su Natalija elgiamės tarsi svetimos“, – jau ateinantį pirmadienį, kovo 26-ąją, TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“ nė nemėgindama slėpti ašarų guosis dainininkė Kristina Ivanova.

Buvusios grupės „Yva“ narės, kurios dabar – grupė „ŠarkA“, dėl nesibaigiančių skandalų ir nuolatinių Natalijos Bunkės kaltinimų nutarė pirmą kartą duoti viešą atkirtį.

„Nustok ant mūsų pilti purvą ir skleisti melą. Pradėk pagaliau elgtis garbingai, nejau nematai, kaip kankini seserį ir aplinkinius? Kam visa tai?“ – tiesiog TV3 eteryje Natalijos klaus Ieva Stasiulevičiūtė, kuri prieš tapdama „Yvos“ nare buvo artima N. Bunkės draugė.

„Visą laiką tik ir girdžiu kaltinimus, jog pasinaudojau ja, kad išgarsėčiau, paskui neva ėmiau megzti intrigas ir dėl to iširo grupė. Dar kvailiau skamba kalbos, kad skyrybų priežastis esanti pinigai. Juk iš kiekvieno honoraro sąžiningai atiduodavome Natalijai ketvirtadalį“, – atviraus Ieva.

Kristina neslėps – Natalija nesitikėjo, kad iširus „Yvai“ merginos savarankiškai tęs muzikinę karjerą ir įkurs naują grupę. „O štai atsirado „Šarkos“, mūsų honoraras didesnis nei buvo „Yvų“, koncertų turime į valias, visur esame kviečiamos, mūsų pasirinktas stilius ir įvaizdis puikiausiai pasiteisino. Ko gero, dėl to ir užpyko žmogus“, – išskirtiniame interviu apie „Yvos“ griūtį pernai gruodį ir apie iki šiol tebesitęsiantį karą su seserimi TV3 žiūrovams kalbės Kristina.

REKLAMA

Nuošalyje šįsyk neliks ir tyliausia grupės nare vadinta Gintarė. „Per daug visko susikaupė, kad toliau tylėčiau, per daug skauda ir per daug netiesos. Niekaip negaliu suprasti, iš kur tiek pykčio. Kiekviename interviu esame menkinamos, kažkuo kaltinamos, parodomos kaip arogantiškos ir nesupratingos. Ne taip viskas turėjo būti. Pastarieji mėnesiai kupini įtampos, ašarų, aiškinimosi, maldavimų ir atsakymų ieškojimo. Man iki šiol ausyse skamba to siaubingo Natalijos interviu žodžiai, žeminantys mus viešai. Dešimt kartų klausiausi jos pokalbio su žurnalistu, prašiau, kad jo paklausytų ir pašaliniai, kad pasakytų, jog ten tikrai ne Natalijos balsas, bet... ten kalbėjo ji. Ar laikas sudėlioja viską į savo vietas? Turėtų sudėlioti, bet, deja, ne mūsų atveju. Kasdien viskas tampa tik sudėtingiau“, – nusivylusi dėl vis dažnesnių viešų kivirčų su N. Bunke kalbės Gintarė Valaitytė.

„Atėjo metas atskleisti visą tiesą apie karą su Natalija ir padėti tašką absurdiškų kaltinimų ir pykčio kupinoje istorijoje“, – jau šį pirmadienį, kovo 26-ąją, 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ vieningai tars grupės „ŠarkA“ merginos.


Rašyti komentarą...
E
Emma
2012-03-22 17:57:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinot ką Šarkos? Ir aš jums pameluosiu. Jūs protingos, turit gerą balsą ir tikrai esat populiarios ;D O dabar pasakysiu TIKRĄ tiesą. Bunkė be jūsų žymiai populiaresnė ir LABAI sėkmingai kopia karjeros laiptais. Jūs jai buvo bereikalingas balastas. Sėkmės Varnos! Upsss... Šarkos ;DDDDD
Atsakyti
0

j
jonas
2012-03-22 18:43:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai buvot yvos atrodet normaliai.dabar vistos apipesiotos.mokat staipytis ir ziobciot pagal fonograma.dekokit nataljai kad sokt ismokot ir staipytis.dainavo tik natalja ko yvoj nedainavot
Atsakyti
0

j
jus pacios
2012-03-22 18:47:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
jus pilat purva ant nataljos.jei ne natalja nebutu ismokius jusu sokt judet scenoj kas jus butumet.o dabar apsirengusios kaip baidykles.vistos nupesiotos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų