Sandra Žutautienė skubiai kreipiasi į visuomenę: dėmesio, siautėja kalėjimo gyventojai!

Laidos „TV Pagalba“ žurnalistė Sandra Žutautienė savo socialinio tinklo "Facebook" paskyroje ketvirtadienio vakarą pasidalino ypatingai svarbia istorija. Moteris papasakojo apie savo susidūrimą su pavojingais sukčiais ir skubiai įspėja kitus.

Anot S.Žutautienės, jai su sukčiais teko susidurti, nes į jų pinkles vos neįkliuvo pažįstamas asmuo. Moteris ne tik perpasakojo visą situaciją, bet ir dalijasi duomenimis, kurie gali padėti nustatyti sukčius. (Kalba netaisyta)

"DĖMESIO!!!! Kalėjimo gyventojai siautėja! Šiandien vienas pažįstamas žmogus vos neįkliuvo į sukčių pinkles. Per www.skelbiu.lt susirado skelbimą apie teikiamas paskolas ir paskolų refinansavimą. Giliai skolose skendinčiam žmogui buvo pažadėta NET 5000 eurų paskola su 7% metinėmis palūkanomis, kurią galės išmokėti per 10 metų. Žmogus iš laimės nebesiklausė jokių kitų "dosnių" pasiūlymų, tik paklausė, kaip greit gali gauti paskolytę. "Konsultantas Rimas" garantavo pinigus pervesti per valandą laiko, tik viena smulkmenytė - reikia į nurodytą sąskaitą pervesti administravimo mokestį, t.y. vos 82,50 euro. Tada iniciatyvos ėmiausi aš!

REKLAMA

Šiek tiek švepluojantis ir kartais mintyse paklaidžiojantis "konsultantas Rimas" man ėmė suokti, jog jie Vilniuje yra įsteigę įmonę "Paskolų klubas" ir keli fiziniai asmenys iš savo asmeninių lėšų "padeda" žmonėms teikdami paskolas. Ir padeda jie labai rimtai. Gi per valandą po mokesčio sumokėjimo jie perveda pinigus į laukiančiojo sąskaitą, o tik po trijų dienų kurjeris atveža sutartį su mokėjimo grafikais. Dar kartą paklausiau, iš kur tiek filantropų vienoje vietoje susirinkę? Rimukas net užsikirsdamas ėmė pasakoti, jog yra kietas konsultantas ir telefonu jaučiantis, ar žmogus nepabėgs su pinigais sutarties nepasirašęs. Tada, kaip įprastai tokiais atvejais būna, pokalbis po 10 min. nutrūko.

"Konsultantas Rimas" suskubo perskambinti ir ėmė primygtinai klausti, kodėl taip nepasitikiu ir daug klausimų užduodu. Galiausiai susinervino, kai paklausiau, kodėl administracinis mokestis turi būti pervedamas ne į įmonę, o kažkokiai moteriai. Atmikčiojęs, jog tai kurjeris arba jo žmona, Rimukas pareiškė nebenorintis su manimi bendrauti, nes esu nepatikli. Pokalbį baigėme su nuostabos gaidele Rimuko balse, nes žmogus liko nesupratęs, kuriam kameros draugui linkėjimus perdaviau :)

Taigi, faktas, jog numeris jau yra išjungtas, tačiau rekvizitus pridedu (buvo skubiai atsiųsti pasiskolinti norinčiam žmogui). Būkit budrūs ir saugokite savo pinigus nuo kalėjimo ubagų!

Mokejima atlikti- KRISTINA SMALAKIENE. LT-777300010073478886. Swed.Mokejimo suma- 82.50€.Mokejimo paskirtis- APMOKEJIMAS.Musu adresas- Verkiu.g. 25C, Vilnius.El.pastas.- [email protected] +37060452706", - viską nurodo S. Žutautienė.


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2017-05-04 22:57:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu.
Atsakyti
0

s
skaitytoja
2017-05-05 12:48:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia apie situos jau buvo tv laida tik nepamenu per kur jei neklystu tai sroves rode. jau buvo ikliuve kazkokie ukininkai i ju pinkles, taip pat viskas sutampa kaip raso sandra aferistu duomenys.
Atsakyti
0

G
Genovaitė
2017-05-05 12:48:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skambino ir man. Sakė , kad iš sąskaitos kažkas bando pervesti pinigus. Pasakiau, kad užeisiu į banką ir išsiaiškinsiu, tai atsakė, kad rajono bankas dar neinformuotas, bet atsakiau, kad man paaiškins banke, tai ir pasibaigė pokalbis :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų