• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Verslininkas Pierre’as Emmanuelis Taittingeris (70 m.) po trejus metus trukusio meilės romano pateko į bėdą dėl meilužės kaltinimų. Klampinusi vyrą teismuose, buvusi prancūziško šampano „Taittinger“ magnato meilužė galiausiai buvo nuteista už priekabiavimą, kai persekiojo vyrą su peiliu ir grasino nupjauti jo lytinius organus. 

Verslininkas Pierre’as Emmanuelis Taittingeris (70 m.) po trejus metus trukusio meilės romano pateko į bėdą dėl meilužės kaltinimų. Klampinusi vyrą teismuose, buvusi prancūziško šampano „Taittinger“ magnato meilužė galiausiai buvo nuteista už priekabiavimą, kai persekiojo vyrą su peiliu ir grasino nupjauti jo lytinius organus. 

REKLAMA

48-erių Samirai L. buvo skirta lygtinė vienerių metų laisvės atėmimo bausmė už tai, kad ji persekiojo Pierre'ą-Emmanuelį Taittingerį, kurio šeima gamina garsųjį jo pavarde pavadintą šampaną, prie šeimos valdų Reimso mieste.

Nustatyta, kad buvusi 70-mečio meilužė ne tik grasino jį nužudyti ir persekiojo, bet ir persekiojo jo žmoną Claire, jų dukrą Vitalie, kuri šiuo metu vadovauja verslui, ir dar vieną tariamą meilužę, rašo „The Times“.

Tačiau Pierre'o-Emmanuelio pergalė teisme apkarto. Buhalterė Samira L. pasinaudojo teismo procesu, kad pateiktų kraupius kaltinimus apie jų seksualinį gyvenimą.

REKLAMA
REKLAMA

Grasino nužudyti

Taittinger'is pirmą kartą kreipėsi į policiją dar 2017 m., kad praneštų apie trejus metus trukusią buvusios meilužės priekabiavimo kampaniją.

REKLAMA

Pora 2011 m. užmezgė santykius, kurie nutrūko 2014 m.

Teismas išgirdo, kad po to, kai Taittinger'is pateikė skundą policijai dėl jos elgesio, Samira L. apipylė verslininką tekstinėmis žinutėmis, grasindama jį nudurti ir nužudyti, o po to važiavo traukiniu į šeimos namus, kad su juo susidorotų.

Ten ji išsitraukė peilį ir persekiojo jį vidury gatvės. 

Po to vienoje iš žinučių ji jam rašė: „Jei būčiau avėjusi bėgimo batelius, būčiau tave pasivijusi ir nužudžiusi.“

REKLAMA
REKLAMA

Tai buvo trejus metus trukusio nerimą keliančio elgesio kulminacija, buvo pranešta Paryžiaus teismui. Moteris prisipažino, kad persekiojo Taittinger'į, nes jautėsi išnaudota ir paveikta manipuliacijos tada, kai jis nutraukė judviejų romaną.

Pateikė šokiruojančių detalių

Visgi vyras leido jai pasilikti bute Paryžiuje ir net sutiko ketverius metus mokėti jai 2470 eurų mėnesinę nuomą, taip bandydamas numalšinti jos pyktį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ji taip pat kaltino jį, kad jis privertė ją gyventi geriant šampaną ir kartu su ja lankėsi Paryžiaus sekso klubuose.

Teisme Samira L. sakė, kad jis parinkdavo jai aprangą, makiažą ir šukuoseną, ir teigė, kad jis „parinkdavo vyrus, su kuriais ji galėdavo turėti lytinių santykių“.

Ji taip pat teigė, kad buvo išprievartauta klubuose. Vadovai teigė, kad tokių skundų iš jos negavo, pranešė „The Times“.

Siekdama sugriauti Taittinger'io reputaciją, ji taip pat bandė skleisti nepagrįstus teiginius apie pedofiliją ir jo įsitraukimą į prostituciją.

REKLAMA

2021 m., prasidėjus skandalaui, laikraštis „Le Monde“ jį apibūdino kaip „išpuikusį playbojų“. 

2016 m. interviu laikraščiui „Irish Times“ jis sakė: „Man liepia gerti, valgyti, kartais mylėtis ir kartais gerti nuostabų šampaną“.

„Šampanas yra ne tik gėrimas, bet ir laimės simbolis, subtilumo, elegancijos simbolis“, - tuomet sakė Taittinger'is. Kartą jis putojantį vyną palygino su viagra. 

Savo interneto svetainėje bendrovė „Taittinger“ šį vyrą apibūdina kaip „estetą, hedonistą ir humanistą, kartu svajotoją ir ryžtingą žmogų“. 

REKLAMA

2016 m. jis net trumpam bandė tapti Prancūzijos prezidentu, bet po dviejų dienų pasitraukė iš kovos, nurodydamas „rimtą asmeninį įvykį".

Nepatikėjo kaltinimais

Samiros L. advokatas Prancūzijos laikraščiui „Le Parisien“ teigė, kad Taittinger'is savo klientę toksiškai kontroliavo.

„Iš vienos pusės nebuvo mylinčio vyro, o iš kitos – manipuliuojančios moters. Jos egzistencija buvo skirta Taittinger'iui... Jis kontroliavo visą jos gyvenimą. Ji jautėsi sutepta ir dėl to norėjo jam atsilyginti tuo pačiu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taittingerio advokatas Nicolas Hubschas teigė, kad bylą nagrinėjantys teisėjai aiškiai nepatikėjo Samiros L. kaltinimais.

„Nė vienas šios ponios teiginys nesukėlė baudžiamojo persekiojimo, – sakė jis „L'Union“. – Ši ponia pasinaudojo šmeižtu, kad pakenktų mano klientui, įbaugintų jį ir darytų jam spaudimą.

Ji ir toliau naudojo šmeižtą, kad apsigintų, tačiau teismas nesileido apgaunamas: jis skyrė dvigubai didesnę bausmę, nei prašė kaltinimas.

REKLAMA

Tai aiškus ženklas, ką teisėjai manė apie jos gynybą.“

Jis pridūrė, kad šešerius metus trukęs romanas „giliai morališkai ir psichologiškai paveikė klientą“, kai Taittinger'is buvo „iki ausų įsimylėjęs“ savo meilužę.

Teismui pateiktoje psichiatro ataskaitoje teigiama, kad Samira L. turėjo sveikatos problemų –sutrikimą, kurį apibūdina perdėtas emocionalumas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų