Šalies garsenybių svorio pokyčiai: kas pasikeitė ryškiausiai?

Sausio pirmoji – pokyčių, naujų pomėgių ir labai dažnai sveikesnio gyvenimo pradžia. Dažnas žmogus nuo Naujųjų metų sau žada pradėti sportuoti, mesti svorį ir atsisakyti nesveikų užkandžių – viskas tik dėl noro atsikratyti nereikalingų kilogramų. Vis dėlto žingsnis pradėti sveikesnį gyvenimą yra sunkus, tačiau šios moterys jums gali tapti pavyzdžiu, kaip vieną dieną susiimti ir atsikratyti svorio.

114

(114 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalies garsenybių svorio pokyčiai: kas pasikeitė ryškiausiai?

Nors kai kurios su kylančiais kilogramais kovoja sunkiau, tačiau visos šios gražios ir garsios Lietuvos moterys pripažįsta besistengiančios save riboti. Štai, pavyzdžiui, radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė nusprendė kovą su kilogramais pradėti garsiai, todėl apie kelionę link mažesnio dydžio pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.

Ir, reikia pripažinti, šią vasarą vykusios santuokos metu atrodė puikiai. Ilgai su kilogramais kovojo ir Erika Vitulskienė, kuri pripažino, jog svoris vėl padidėjo po pirmojo nėštumo. Vis dėlto labai greitai sekė žinia apie antrąjį vaikelį, tad dabar garsi moteris tikrai neturi sukti sau galvos dėl papildomų kilogramų.

REKLAMA

Puikiu pavyzdžiu, kaip numesti svorį, tapo dainininkė, grožio salono „Kristina“ vadovė Kristina Ivanova ir šokėja Eglė Straleckaitė, kurios dabar džiaugiasi itin lieknomis figūromis. Pokyčiais džiaugėsi ir dainininkė Birutė Dambrauskaitė, renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė ir šokių klubo vadovė Joana Bartaškienė.

Šioje galerijoje išvysite visų – Skaivos Jasevičiūtės, Erikos Vitulskienės, Eglės Straleckaitės, Laimos Tamulytės-Stončės, Joanos Bartaškienės – išvardintų garsių šalies moterų svorio pokyčius.

(114 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalies garsenybių svorio pokyčiai: kas pasikeitė ryškiausiai?


Rašyti komentarą...
a
as
2016-01-02 21:14:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Brangieji,cia man vienam atrodo,kad Kraujale kaiptik priaugo ,o nenumete nieko
Tobuliausiai atrodo Egle Straleckaite,ir Meruno mylimoji
Atsakyti
-1

v
vilniete
2016-01-02 20:36:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
straleckaite
Atsakyti
0

S
Sara
2016-01-21 14:08:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuotraukos daugumos iš ankstesnių laikų matosi, kad jaunesni veidai... svarbu rašyt apie kažką...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų