Saldžioji porelė Katy Perry ir Orlando Bloomas nebesislepia – atvirai rodo savo jausmus

Ko gero, visiems žinomas posakis „Nuotrauka – iškalbingesnė už tūkstantį žodžių“ šiai situacijai puikiai tinka. Saldžioji porelė Katy Perry ir Orlando Bloomas tapo paparacių taikiniu, vos jiems pradėjus susitikinėti.

22

Naujausiose nuotraukose – Havajuose laiką leidžianti pora nestokoja vienas kitam dėmesio. Apsilankę restorane jie patraukė link paplūdimio, čia Orlando nusiėmė marškinėlius, o Katy liko tik su viršutine bikinio dalimi.

„Žiedų valdovo“ žvaigždė ir Katy pirmą kartą buvo pastebėti kartu po „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonijos vykusiame vakarėlyje, vėliau – praėjusį mėnesį aktoriaus Jameso Lecesne'o monospektaklyje „The Absolute Brightness of Leonard Pelkey“ Los Andžele.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Saldžioji porelė Katy Perry ir Orlano Bloomas savo jausmus demontruoja Havajuose

Atrodo, kad judviejų santykiai darosi vis rimtesni. Katy kartu su Orlando ir jo sūnumi Flynnu dalyvavo Roberto Downey jaunesniojo sūnaus Extono gimtadienio šventėje, kuri vyko „Geležinio žmogaus“ žvaigždės Malibu namuose, Kalifornijoje.

Orlando ir Katy vengia atvirauti apie savo santykius, tačiau nuotraukos kalba pačios už save.

Britų gražuolis nuo 2010 iki 2013 metų buvo susituokęs su australų manekene Miranda Kerr, kuri 2011 metais jam pagimdė sūnų Flynną.

Tuo tarpu, Kate 2012 metais išsiskyrė su komiku Russelu Brandu, su kuriuo santuokoje išgyveno dvejus metus. Neseniai ji buvo siejama su rokeriu Johnu Mayeriu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų