Šalčiūtė – apie santykius su mylimuoju, policiją ir iki ašarų vedantį norą dainuoti

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina socialinių tinklų žvaigždę, šokėją Moniką Šalčiūtę. Viena žymiausių Lietuvos „influencerių“ tikina, kad karantinas neatnešė didelių pokyčių kasdienybėje, nes ir iki tol Monika mėgo daugiau laiko leisti viena – dažniausiai namie. 

„Man patinka gyventi vienai ir būti tik su savimi. Jaučiuosi saugesnė tada, ramesnė. Nors galbūt daug kam gali atrodyti kitaip, kad mėgstu dideles kompanijas, vakarėlius, bet iš tikrųjų aš to visiškai nepasiilgau. Anksčiau, kai buvau jaunesnė, man tai atrodė svarbu, o dabar dažniau renkuosi vienatvę ar buvimą tik su artimiausiais draugais,“ – pasakoja Monika.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalčiūtės išvaizdos pokyčiai begant metams: stebino drąsiais sprendimais

Visgi yra vienas dalykas, kurio mergina šiuo laikotarpiu nuoširdžiai pasiilgo – tai šokiai. Monika kurį laiką buvo šokių mokytoja, taip pat krepšinio šokėja ir lipo ant go-go šokių scenos įvairiuose klubuose. 

„Aš mėgstu šokti, kai arti manęs nėra daug žmonių, todėl pastaruoju metu rinkdavausi didesnius renginius erdvesnėse patalpose, pavyzdžiui, arenose. Labai nejaukiai jaučiuosi, kai liečiasi nepažįstami vaikinai, todėl geriau už užpakalio man neimti – tikrai mokėsiu už save pastovėti. Nors esu smulki, nedidelio ūgio, bet karšto būdo ir jei kažkas nepatinka, oj, tikrai nenutylėsiu,“ – juokiasi Monika.

Socialinių tinklų žvaigždė neslepia, kad vis dar sulaukia daug vyriško dėmesio, bet jos širdyje kol kas vienintelis vaikinas – Dovydas Bagdonas. Šį rugsėjį bus treji metai, kaip jiedu pora.

„Man gerai su Dovydu, jis šaunus žmogus. Aišku, visko mūsų santykiuose pasitaiko – aš tikrai esu nelengvo charakterio. O dar ir mano depresija, taigi Dovydui kartais tikrai sunku suprasti visus demonus, kurie siaučia mano galvoje. Nuoširdžiai sakau – nežinau, kaip bus ateityje, bet dabar mes kartu,“ – atvirauja Monika.

REKLAMA

Ypač jautriai mergina atsiliepia apie ryšį, siejusį su mirusia mama ir kad iki šiol nėra artimesnio žmogaus už ją. „Aš nepasitikiu kitais žmonėmis. Daug kartų yra mane žiauriai nuvylę ir nemaloniai nustebinę. Net Dovydu iki galo negaliu pasitikėti. Buvo čia tokių atvejų, kai neatrašiau į žinutes ir iškvietė policiją.. Todėl kartais galvoju, kad jei išsiskirčiau su juo, nebekurčiau jokių naujų santykių. Būčiau atsakinga tik pati už save,“ – tikina Monika.

Taip pat išgirsite, kokias svajones ji trokšta įgyvendinti artimiausiu metu, kodėl graudinasi kalbėdama apie patyčias ir kas paskatino Moniką atsisakyti valgyti mėsą, kurią anksčiau taip mėgo? 

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
v
vydas2020
2020-05-06 18:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve, apšviesk jai protą. Nedainuok!Būk gera,,,
Atsakyti
0

I
Idomu
2020-05-06 18:40:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isijunk namie karaoke ir dainuok
Atsakyti
0

Šiaulietė
2020-05-12 12:12:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejaugi nebėra protingesnių temų, nejaugi žurnalistai neranda vertų pakalbinti žmonių?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų