S. Gomez grįžo į J. Bieberio glėbį

Pastarąsias savaites Justino Bieberio ir Selenos Gomez draugystė klostėsi dviprasmiškai. Vieni skelbė, kad jų santykiai patyrė galutinę krizę, o kiti net neabejojo, kad jie dar susitaikys ir vėl bus drauge.

Ir, regis, sekmadienio vakarą įžymybių pora priėmė lemiamą sprendimą dėl jų tolesnių santykių. Selena ir Justinas buvo pastebėti vakarieniaujantys „WolfGang's Steakhouse“ restorane ir vėliau jį paliko meiliai susikibę už rankų.

Prasidėjus koncertiniam turui „Believe“, Justino Bieberio darbų tvarkaraštis tapo itin įtemptas, tačiau akivaizdu, kad jis atrado laisvo laiko savo antrajai pusei.

Kaip praneša spauda, Selenos draugai ragina ją išsiskirti su Bieberiu, o žurnalas „Life & Style“ skelbė, kad atlikėja Taylor Swift yra prieš poros susitaikymą, nes Bieberio dramos daro neigiamą įtaką Selenai.

Apie poros skyrybas gandai pasklido iškart po to, kai jaunasis atlikėjas buvo pastebėtas užkulisiuose bendraujantis su „Victoria's Secret“ modeliu, o dar vėliau buvo paviešintos judviejų nuotraukos.


Rašyti komentarą...
D
Deivydas
2012-12-04 20:52:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sitos nuotraukos gal 4-5 menesiu senumo :DD
Atsakyti
0

C
Cezaris
2012-12-05 17:35:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnaliūgos - ar manot, kad kam įdomu tų mažų ištvirkėlių gyvenimas?
Atsakyti
0

w
ww
2012-12-05 17:15:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
ot vaikai skaldo bairius...;D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų