• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Andrius Užkalnis savaitgalį smagiai atšventė gimtadienį. Žinomo vyro šventėje apsilankė ir jo buvusioji Fausta Marija Leščiauskaitė, o tai sukėlė daugelį klausimų. Apie judviejų bičiulystę pasisakė ir pats vyras. 

81

Andrius Užkalnis savaitgalį smagiai atšventė gimtadienį. Žinomo vyro šventėje apsilankė ir jo buvusioji Fausta Marija Leščiauskaitė, o tai sukėlė daugelį klausimų. Apie judviejų bičiulystę pasisakė ir pats vyras. 

REKLAMA

Rėžė kritikams

Socialiniuose tinkluose A. Užkalnis išplatino žinutę, kurioje tikina, kad ir išsiskyrę žmonės gali gražiai bendrauti. 

„Atsakysiu viską, ir atsakysiu už viską.

Jau yra klausimų apie plintančias foto iš mano gimimo dienos, kuri taip pat buvo didi atidarymo šventė Vytaro Radzevičiaus šeimos restoranui Merkinėje.

Žinoma, tai buvo nuostabaus, neįtikėtino restorano „KEPSNIŲ CECHAS“ atidarymas, tik mane pagerbė draugai ta proga, kad 1970 lapkričio 26 dieną gimiau Kauno Klinikose, o po 53 metų gimė restoranas.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau visgi, kaip mokė Stanislavskis*, reikia mylėti ne meną savyje, o save – mene, todėl aš įsivaizduoju, kad visi, nuo maestro Rafailo Karpio (parodytas su ponia) iki Aido Puklevičiaus (neparodytas) atvyko sveikinti manęs.

REKLAMA

Apie restoraną ir Merkinę dar pasakosiu neišvengiamai.

Klausimai buvo tokie:

1. Ar tu derinaisi kedus prie Jogailos striukės, ar atvirkščiai?

2. Ar garsas skamba tyloj, ar tyla garse?

3. O tai kaip čia, Užkalni, tu su Fausta viename renginyje, tai kaip čia suprasti?

Žiūrėkit, nervinga situacija ir pyktis Lietuvoje tiek susicukravę, kad išsiskyrusių žmonių civilizuoti santykiai daugumai atrodo anomalija. „Čia, aišku, ne mano reikalas, bet kyla klausimų…“ rašo asmuo žinutę.

REKLAMA
REKLAMA

Būtų linksmiau daugeliui, jei mudu su Fausta bendrautume per pareiškimus žiniasklaidoje, advokatus ir pletkų portalus. Vaikščiotume į laidas pastumt vienas ant kito ir vienas kitam gimtadienio proga prabrauktume raktu mašiną.

Viešos tarpusavio drakės išsiskyrusio elito pasaulyje Lietuvoje tiek normalizuotos, kad tie, kas neturi poreikio to daryti, yra vertinami kaip frykai.

Mudu su Fausta tebedirbame tame pačiame portale, tik skirtingus darbus. Mūsų šunys svečiuojasi vienas pas kitą ir net važiuoja kartu (pabrėžiu – šunys) trumpų savaitgalio atostogų (Oregoną buvau išsivežęs su Arizona į Nidą). Mes kartais spaudžiame „patinka“ ant vienas kito postų ar nuotraukų. Mes kalbamės apie darbus ir kartais net apie savijautą. Ir Vytaro restorano „KEPSNIŲ CECHAS“ atidarymas Merkinės Fabrike nebuvo pirmas renginys, kur dalyvavome abu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Internetuose yra šūkis: „Normalize day drinking“ (normalizuokime gėrimą rytais).

Aš sakau: normalizuokime suaugusį elgėsį. Santykiai ir po skyrybų lieka santykiais. Kaip ir chirurgas, baigęs karjerą ir palikęs operacinę, vis tiek lieka daktaru po priesaika ir nepradeda marozinti ir kenkti kitiems vien todėl, kad jam jau nebereikia atsiskaityti prieš ligoninės administraciją.

Ačiū, kad skaitėte“, – rašė A. Užkalnis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų