Rusytės gyvenimo pokyčiai - Paryžių iškeitė į turčių ir garsenybių dievinamą Šv. Bartolomėjaus salą

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina modelį ir deimantų ekspertę Giedrę Rusytę. Ne vienerius metus Paryžiuje su vyru ir dviem sūnumis gyvenusi lietuvė jau kone metus savo namais vadina tolimąją Šv. Bartolomėjaus salą. Kodėl Giedrė su šeima nusprendė palikti šurmulingąjį Europos megapolį ir įsikurti nedidelėje Karibų jūros apsuptoje saloje?

„Mes jau seniai žavėjomės šia sala. Ji priklauso Prancūzijai ir ten iš tikrųjų jaučiasi labiau prancūziška ar europietiška dvasia, nei karibietiška. Kadangi taip susiklostė, kad vyro verslo keliai pasisuko į Šv. Bartolomėjaus salą, nutarėme palikti Paryžių ir įsikurti ten. Jei atvirai – buvome jau kiek pavargę nuo gyvenimo didmiestyje, nuolatinio šurmulio, triukšmo, didelių atstumų, o šioje saloje viskas ranka pasiekiama, daugiau ramybės, nuostabus oras, gamta, fantastiško grožio paplūdimiai,“ – pasakoja Giedrė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Giedrės Rusytės gyvenimo akimirkos

Moteris tikina, kad pirmąsias savaites buvo apėmęs jausmas, kad gyvena nesibaigiančių atostogų ritmu, tačiau vėliau įsuko kasdienė rutina: darbai, namų ruoša, vaikų mokykla  – visa tai įprasta ir rojumi žemėje vadinamoje saloje. 

„Džiaugiuosi, kad sūnūs labai greitai adaptavosi. Vyresnėlis jau paauglys, bet nuo mažų dienų daug keliavo su manimi po įvairias šalis ir užaugo tikru kosmopolitu – rasti naujų draugų jam visiškai nesudėtinga. O mažasis irgi labai gerai jaučiasi saloje, kur daug saulės, išskirtinio grožio gamta – kasdien galime mėgautis vandens pramogomis, iškylauti. Tokioje vietoje vaikams augti labai gera,“ – šypsodamasi tikina Giedrė.

Ne paslaptis, kad Šv. Bartolomėjaus salą yra pamėgę daugybė pasaulio garsenybių ir turtuolių – neretai ji tituluojama elitine poilsio vieta, į kurią daugiausia vyksta prancūzų ir amerikiečių turtingieji. Giedrė tikina, kad toks požiūris į šią salą yra perdėtas, nes joje galima sutikti įvairiausių poilsiautojų.

„Man kartais labai gaila, kad žmonės net bijo pagalvoti apie Šv. Bartolomėjaus salą kaip galimą atostogų kryptį, nes baiminasi, jog čia poilsiauja vien tik pasaulio turčiai ir galingieji. Taip, šioje saloje kainos europietiškos ir kai kurie dalykai ar paslaugos atsieina gerokai brangiau, nei žemyninėse šalyse, bet tikrai esama alternatyvos prabangai. Nesu vienintelė lietuvė, gyvenanti šioje saloje, jau spėjau susipažinti su kitais ir galim patikinti, kad einant gatve taip lengvai Holivudo turtuolių ar įžymybių nesutiksi,“ – juokiasi Giedrė.

REKLAMA

Moteris šiuo metu dirba vienoje užsienio kompanijoje, prekiaujančioje prabangiais juvelyriniais dirbiniais. Kadangi Giedrė yra gemologė – deimantų vertintoja, ji džiaugiasi saloje gavusi darbą būtent pagal savo specialybę. 

„Aš bendrauju su žmonėmis, padedu jiems išsirinkti išskirtinius papuošalus ir akmenis. Todėl neslėpsiu, kad tarp klientų taip pat pasitaiko visame pasaulyje žinomų vyrų bei moterų, tačiau negaliu atskleisti jų tapatybių. Tokios mano darbo taisyklės, kurių viena svarbiausių yra konfidencialumas,“ – pasakoja Giedrė.

Tiesa, kol gyveno Paryžiuje, į Lietuvą moteris sugrįždavo bent keletą kartų per metus, o dabar kelionių gerokai sumažėjo. Ar pasiilgsta gimtinės?

„Aš dažnai pagalvoju apie mamą, gimtuosius namus ir, žinoma, tomis akimirkomis ilgesys užplūsta. Bet susitaikiau su tuo, kad į Lietuvą grįšiu rečiau, tačiau paviešėsiu kur kas ilgiau ir per tą laiką, manau, atsivalgysiu ir tradicinių patiekalų, ir atsigėrėsiu gamta. Be to, mane jau spėjo aplankyti mama, kelios draugės, tad, jeigu aš negaliu grįžti, nereiškia, kad manęs negalima aplankyti,“ – juokiasi Giedrė. 

Daugiau apie gyvenimo išskirtinumus Šv. Bartolomėjaus saloje, darbo iššūkius ir ateities planus – video pokalbyje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
V
Vaje vaje
2020-07-17 19:49:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje vaje, kokia tamsta pikta! Viskas negerai. Su tamsta taip pat.
Atsakyti
0

V
Vaje,
2020-07-15 09:01:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
na ir kas ta rusyte, kuo ji nusipelnusi, kad čia šmėžuoja, eilinė vaikščiojančių pinigų kapšų medžiotoja? Nervina šitos ,,įžymybės,, Nuvaro į užsienį,pasrodo,kad ten niekam neįdomios, tai parvaro čia, apie save priminti, kad visi žinotų, ,, kokios jos fainos,,
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų