Ruošiamės mokyklai: Agnė Jagelavičiūtė pakvietė į kuprinių madų šou

Kad ir kaip sunku tuo patikėti, vasara keliauja jau į pabaigą. Todėl natūralu, kad mažieji jau po truputį ruošiasi mokyklai.

47

Į išskirtinį kuprinių madų šou, kuriame skirtingus įvaizdžius pristatė ir patarimais dalinosi stilistė, žurnalo „Ikona“ vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė, susirinko būrys žinomų šalies mamų ir tėčių su vaikais.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruošiamės mokyklai: Agnė Jagelavičiūtė pakvietė į kuprinių madų šou

Naujausiomis kuprinių tendencijomis domėjosi grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė su dukra bei laidų vedėjai Laura Imbrasienė ir Žygis Stakėnas su šeima.

Smagaus susibūrimo metu buvo kalbama ne tik apie madą, bet ir vaikų savijautą. Kaip išsirinkti kuprinę, kuri būtų ne tik stilinga, bet ir tinkama vaiko sveikatai, pasakojo kineziterapeutė Liana Stričkienė.

Renginyje kuprinių modeliais tapo vaikai ir paaugliai, o patogumas buvo išskirtas kaip svarbiausia šio aksesuaro savybė.

Pradinukai ir animaciniai herojai

„Vaikai visada nori kuprinės su jiems patinkančiais herojais, kurie tuo metu „ant bangos“. Pernai tai buvo animacinių filmukų „Frozen“, „Cars“, „Spiderman“ personažai. Šiemet ši tendencija taip pat turėtų išlikti: tokių animacinių filmukų kaip „Ice Age“, „Paw Patrol“ ar „Finding Dory“ veikėjai taps pagrindiniais kuprinių herojais. Mažiesiems, priešingai nei vyresniems, dažnai norisi turėti tokią kuprinę, kokią turi suolo draugas, todėl pradinukai ant savo kuprinių dažnai nori matyti tuo metu populiariausių personažų atvaizdus. Laikui bėgant vaikas ima norėti išsiskirti ir aklai populiariausių personažų nebeseka“, – sako A. Jagelavičiūtė.

Stilistė išskiria ir šiemet naują tendenciją – 3D papuošimai ant kuprinių: kyšantys ragai, spygliai ar kiti motyvai. Tokios kuprinės bus madingos tiek pradinukams, tiek ir vyresnio amžiaus moksleiviams.

Paaugliai ir saviraiškos laisvė

„7-8 klasių moksleiviai kuprines dažnai renkasi patys, bandydami atskleisti besiformuojančią asmenybę, tad ir kuprinių pasirinkimas tokio amžiaus moksleiviams šiemet itin platus. Gatvėse ir mokyklose šį sezoną dažnai pastebėsime išskirtines, dėmesį atkreipiančias ir blizgias, realiomis nuotraukomis dekoruotas ar netikėtų tekstūrų ir formų kuprines. Pavyzdžiui, jos gali priminti plytų sieną ar būti panašios į sustingusius burbulus“, – komentuoja stilistė.

REKLAMA

Populiariausios šiemet kuprinės, turinčios vieną ar du didesnius skyrius, nes tokio amžiaus paaugliai jau aktyviai naudojasi išmaniaisiais telefonais, planšetiniais ar nešiojamais kompiuteriais, todėl kuprinės turėtų būti su specialiais skyriais ar kišenėlėms šiems daiktams laikyti ir jais patogiai naudotis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų