REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Rumšiškės toliau šurmuliuoja: susirinkusių į „Granatas“ neišbaidė ir lietus (Teodoras Biliūnas/ BNS nuotr.)

Rugpjūčio 6 d. Rumšiškės šurmuliuoja – čia dar nuo ketvirtadienio vyksta muzikos festivalis „Granatos Live“. Gausiai susirinkę dalyviai mėgaujasi mėgstamų atlikėjų muzika bei nuotaika, o atmosferos negadina ir prapliupęs lietus.

7

Rugpjūčio 6 d. Rumšiškės šurmuliuoja – čia dar nuo ketvirtadienio vyksta muzikos festivalis „Granatos Live“. Gausiai susirinkę dalyviai mėgaujasi mėgstamų atlikėjų muzika bei nuotaika, o atmosferos negadina ir prapliupęs lietus.

REKLAMA

Festivalio dalyvių laukė daugybę pramogų. 13 val. vyko „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu ir Emiliu Jokūbu. Vakare didžiąją „Cbet“ sceną atidarė Monika Linkytė, po jos pasirodo grupė „Jauti“, Vaidas Baumila, GJan, „Beissoul & Einius“ bei pasaulinės pop muzikos žvaigždės Becky Hill ir Zara Larsson.

Ketvirtadienio, rugpjūčio 4 d., vakare tūkstančiai žmonių pradėjo rinktis Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, kur prasidėjo aštuntasis muzikos festivalis „Granatos Live“. Renginyje susirinko daugybė žmonių, kurie ne tik stebino savo entuziazmu, bet ir išvaizda.

Iki pat sekmadienio, rugpjūčio 7 d., vyksiančiame festivalyje geros muzikos ir veiklos netrūks – 7-iose „Granatos Live“ scenose ir muzikos erdvėse suplanuota beveik 80 užsienio ir Lietuvos atlikėjų bei grupių pasirodymų.

REKLAMA
REKLAMA

Renginyje netrūko ir itin išsipuošusių žmonių ir tų, kurie nepabijojo apsirengti išskirtinai – fotografai užfiksavo ir su viščiuko kostiumu vaikštantį vyrą. Akį traukė ir ryškūs, išskirtiniai drabužiai.

REKLAMA

Penktadienį pirmasis į pagrindinę festivalio sceną „Cbet“ lips Free Finga, po jo „Granatos Live“ dalyviai turės progą pirmą kartą Lietuvoje išvysti australų reperį Masked Wolf. Būtų sunku rasti bent vieną aktyvų interneto vartotoją, kuris nebūtų girdėjęs šio australų muzikanto superhito „Astronaut In The Ocean“. Ši Masked Wolf daina – populiariausia 2021 m. „TikTok“ daina ir dažniausiai „Shazam“ platformoje ieškota daina, daugiau nei pusė milijardo peržiūrų „Youtube“ ir beveik milijardas perklausų „Spotify“. 

REKLAMA
REKLAMA

Vakarui įpusėjus „Cbet“ scenoje pasirodys Jessica Shy, Justinas Jarutis, Donatas Montvydas, o 23 val. vyks vienas laukiamiausių „Granatos Live 2022“ pasirodymų – Rumšiškes užlies britų popžvaigždės Anne-Marie hitai. Po vidurnakčio į pagrindinę sceną lips Nyderlandų DJ Sam Feldt.

Jau pavakaryje muzika pradės skambėti „Nescafe“ scenoje, tamsai įsibėgėjus veiksmas prasidės ir „Zip FM“, „Redbull Summer Vibes“ ir „Lizdo“ scenose bei „Švyturio Lounge“. 

Šeštadienį, rugpjūčio 6 d., nuo ryto festivalio dalyvių lauks aibė linksmų aktyvių pramogų ir sporto turnyrų, 13 val. vyks „Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu ir Emiliu Jokūbu. Vakare didžiąją „Cbet“ sceną atidarys Monika Linkytė, po jos pasirodys grupė „Jauti“, Vaidas Baumila, GJan, „Beissoul & Einius“ bei pasaulinės pop muzikos žvaigždės Becky Hill ir Zara Larsson. Vakarą didžiojoje „Granatos Live“ scenoje vainikuos britų DJ Jonas Blue ir veiksmas vėl persikels į kitas festivalio scenas bei muzikos erdves. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų